Podivuhodná encyklopedie zvířat

Podivuhodná encyklopedie zvířat - Adrienne Barmanová | Jesuslecitona.org

...věci, budou nadšení z encyklopedie zvířat Kdopak to tu běžel ... Encyklopedie a atlasy zvířat pro děti — Kniha.cz ... . Pomocí té se naučí poznat stopy mnoha živočichů, kteří svou přítomnost prozradili pohybem po sněhu. Název: Podivuhodná encyklopedie zvířat. Autor: Adrienne Barmanová. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Encyklopedie; Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci; Děti do 10 let › Encyklopedie - předškoláci; ISBN: 978-80-7577-397-5. EAN: 9788075773975. Objednací kód: NA310308 Podivuhodná encykl ... Podivuhodná encyklopedie zvířat - Adrienne Barman | Knihy ... ... . EAN: 9788075773975. Objednací kód: NA310308 Podivuhodná encyklopedie zvířat - Adrienne Barmanová . Ušatci a dlouhokrcí, lovci a ochočení, peciválové, gladiátoři, mistři v maskování, velesvůdníci, pichlavci… Švýcarská výtvarnice Adrienne Barmanová do své podivuhodné encyklopedie vybrala a nakreslila přes šest set druhů zvířat z celého světa a vymyslela pro ... Kupte knihu Podivuhodná encyklopedie zvířat od Adrienne Barman na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Podivuhodná encyklopedie zvířat. View Larger Image; Co vše si pamatujete z hodin biologie? Co třeba takové dělení živočichů, vybaví se vám něco? Malé opáčko: živočišná říše se dělí na podříše, kmeny, podkmeny, třídy, podtřídy, nadřády, řády. A je to ještě komplikovanější, ne každý kmen musí mít ... Podivuhodná encyklopedie zvířat - Barmanová Adrienne. Vtipný obrázkový atlas zvířat: přes 600 druhů z celého světa rozdělených do 40 bláznivých tříd Sprinteři a skokani, lovci a mazlíčci, obři a trpaslíci, peciválové, křiklouni, svůdníci, mistři v maskov... Čteme dětem / Podivuhodná encyklopedie zvířat. 2. 11. 2018 11. 5. 2019 Dzejn čteme dětem. Encyklopedie zvířat… Už zase? Další encyklopedie? A opět zvířata? Není jich na knižním trhu dostatek? O savcích, bezobratlých, kopytnících, rybách, dinosaurech, hmyzu, ptácích, migrujících zvířatech, hybernujících ... Celostránkové ilustrace všemožných zvířat v netradičním řazení. Encyklopedie určena mladším dětem. Živočichové řazení podle podobných znaků, např. růžoví (prase, plameňák, žížala), dlouhokrcí, bájní, gladiátoři, apod. Jediným textem jsou jména jednotlivých zvířat. Podivuhodná encyklopedie zvířat je perfektná pre deti od 5 rokov. Tie už dokážu oceniť vtip nevšedného delenia. Nenájdete v nej ale veľa informácií o jednotlivých zvieratách. Skôr kladie dôraz na kreativitu. A tiež poznanie, že aj na známe veci sa dá vždy pozrieť novým, prekvapivým pohľadom. Díky online knihkupectví Knihcentrum.cz mám možnost Vám představit podrobněji Podivuhodný atlas zvířat. Nyní za akční cenu 262 Kč. Švýcarská výtvarnice Adrienne Barmanová do své encyklopedie vybrala a nakreslila přes šest set druhů zvířat z celého světa a rozdělila je do překvapivých kategorií. Zvířata ... Vtipný obrázkový atlas zvířat: přes 600 druhů z celého světa r...

INFORMACE

AUTOR
Adrienne Barmanová
DIMENZE
12,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivuhodná encyklopedie zvířat.pdf

POPIS

Vtipný obrázkový atlas zvířat: přes 600 druhů z celého světa rozdělených do 40 bláznivých tříd. Sprinteři a skokani, lovci a mazlíčci, obři a trpaslíci, peciválové, křiklouni, svůdníci, mistři v maskování… Fantastický atlas zvířat od švýcarské výtvarnice Adrienne Barmanové čítá přes šest set druhů, které uspořádala do vlastních tříd, vtipných a překvapivých. Tak trochu jiná zoologie. Za úchvatným výsledkem hrajícím všemi odstíny a sytostí barev stojí hodiny rešerší i obrovská dřina. Autorka svérázně a s humorem vykreslila nejrůznější živočichy: od levharta hovícího si na větvi přes neklidnou sovu za hluboké noci nebo párek slepě zamilovaných labutí až po usměvavého hrocha rochnícího se ve vodě.

Chcete si přečíst knihu?Podivuhodná encyklopedie zvířat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adrienne Barmanová. Číst Podivuhodná encyklopedie zvířat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY