Oheň a hněv

Oheň a hněv - Michael Wolff | Jesuslecitona.org

...lff). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu 4 ... Kniha: Oheň a hněv (Michael Wolff) | bux.sk ... . 1 recenze ; Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. Pikantní ukázky z knihy vzbudily ... nová - informace k inzerátu... Recenzie audioknihy Oheň a hněv „Jak bylo řečeno výše, stylisticky Michael Wol ... Oheň a hněv - Michael Wolff | Databáze knih ... ... nová - informace k inzerátu... Recenzie audioknihy Oheň a hněv „Jak bylo řečeno výše, stylisticky Michael Wolff koketuje s bulvární publicistikou, a tak i Zbyšek Horák vpouští do čtení emoce - ironii až sarkasmus, místy až (zdánlivě nepatřičnou) melodičnost a přehrávání. Oheň a hněv Michael Wolff. Skladem 4 ks 378 Kč Běžná cena 399 K č. Ušetříte 21 Kč (5 %) Vložit do ... Všechny informace o produktu Kniha Oheň a hněv - Wolff Michael, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Oheň a hněv - Wolff Michael. Hledáte Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu od Wolff Michael? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR O čem je kniha Oheň a hněv? Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. Česky pod názvem Oheň a hněv vychází v těchto dnech kniha novináře Michaela Wolffa nevybíravě kritizující amerického prezidenta Donalda Trumpa. V USA vyšla počátkem ledna, kriticky popisuje počínání Trumpova nejstaršího syna Donalda či zetě Jareda Kushnera týkající se kontaktů s ruskými činiteli během prezidentské kampaně. Oheň a hněv v Bílém domě? Bývalý Trumpův poradce v knize kritizuje někdejší kolegy. Aktualizováno 3.1.2018, 21:18 3. ledna 2018, 20:08 — Autor: EuroZprávy.cz / ČTK Washington - Vyšetřovatelé zabývající se kontakty ruských činitelů s prezidentskou kampaní Donalda Trumpa donutí prezidentova nejstaršího syna k přiznání přímo před zraky Američanů....

INFORMACE

AUTOR
Michael Wolff
DIMENZE
6,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Oheň a hněv.pdf

POPIS

Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. Pikantní ukázky z knihy vzbudily v USA takový rozruch, že se Trump pokusil její vydání zastavit. Vše jen nahrálo vzniku jednoho z největších současných světových bestsellerů. Nahlédněte i vy do Trumpova Bílého domu.

Chcete si přečíst knihu?Oheň a hněv ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Wolff. Číst Oheň a hněv Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY