Jezuitský návod (téměř) na všechno

Jezuitský návod (téměř) na všechno - James Martin | Jesuslecitona.org

...opravdu všechno: eucharist Knihovnička: Jezuitský návod (téměř) na všechno; Knihovnička: Jezuitský návod (téměř) na všechno ... Jezuitský návod (téměř) na všechno - Moravian Library ... . Pořad v souvislostech 22. 4. 2018, 13:20 James Martin: Jezuitský návod (téměř) na všechno Budeme vysílat 23. 5. 2020, 13:30 David Novák: Jak zničit církev. Rady zkušeného ďábla 24. 5. 2020, 13:30 Jezuitský návod (téměř) na všechno. Jezuitský návod (téměř) na všechno Brožovaná bez přebalu lesklá . EAN: 9788071959229. James Martin SJ. Manufacturer: Karmelitánské nakladatelství. Varianta: Kniha 391 Kč. Toto zboží již není mo ... Jezuitský návod (téměř) na všechno - Moravian Library ... . EAN: 9788071959229. James Martin SJ. Manufacturer: Karmelitánské nakladatelství. Varianta: Kniha 391 Kč. Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. ... Útlá publikace jezuity Jamese Martina, známého u nás mimo jiné díky jeho knize „Jezuitský návod (téměř) na všechno", se soustředí na sedm výroků, které podle evangelií pronesl Kristus na kříži: od „Žízním" přes „To je tvá matka" a „Proč jsi mě opustil" až k „Odpusť jim…" a „Dnes budeš se mnou v ráji". Útlá publikace jezuity Jamese Martina, známého u nás mimo jiné díky jeho knize „Jezuitský návod (téměř) na všechno", se soustředí na sedm výroků, které podle evangelií pronesl Kristus na kříži. Útlá publikace jezuity Jamese Martina, známého u nás mimo jiné díky jeho knize „Jezuitský návod (téměř) na všechno", se soustředí na sedm výroků, které podle evangelií pronesl Kristus na kříži: od „Žízním" přes „To je tvá matka" a „Proč jsi mě opustil" až k „Odpusť jim…" a „Dnes budeš se ... Jezuitský návod (téměř) na všechno 2018; Radosť, humor, smiech a ich miesto v (duchovnom) živote 2014; Sedem posledných slov 2017; Opátstvo 2017; Podobné knihy. Provokující evangelia 2012; Ježíšův životní styl 2014; Kniha Jezuitský návod takmer na všetko je v Útlá publikace jezuity Jamese Martina, známého u nás mimo jiné díky jeho knize „Jezuitský návod (téměř) na všechno", se soustředí na sedm výroků, které podle evangelií pronesl Kristus na kříži: od „Žízním" přes „To je tvá matka" a „Proč jsi mě opustil" až k „Odpusť jim…" a „Dnes budeš se mnou v ráji". Útlá publikace jezuity Jamese Martina, známého u nás mimo jiné díky jeho knize „Jezuitský návod (téměř) na všechno", se soustředí na sedm výroků, které podle evangelií pronesl Kristus na kříži: od „Žízním" přes „To je tvá matka" a „Proč jsi mě opustil" až k „Odpusť jim…" a „Dnes budeš se mnou v ráji". Nakladatel: Cesta Rok vydání ... Táto stránka používa cookies. Údaje v nich uložené sa používajú jednak na bežné fungovanie stránky (napr. prihlásenie) a jednak nám pomáhajú poskytovať lepšie služby. Niektoré údaje v cookies zdieľame aj s tretími stranami (napr. pri vyhodnocovaní návštevnosti)....

INFORMACE

AUTOR
James Martin
DIMENZE
9,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Jezuitský návod (téměř) na všechno.pdf

POPIS

V knize známého jezuitského kněze nenajdeme řešení všech problémů, ale můžeme se naučit, jak hledat Boha úplně ve všem. Ignaciánská spiritualita považuje totiž za důležité opravdu všechno: eucharistii, Boží slovo, osobní modlitbu, službu potřebným, utrpení i radost, ale též rodinu, práci, sexualitu, sport, politiku, stejně jako přírodu, výtvarné umění, poezii a hudbu. Autor neobyčejně vtipně a přímočaře promýšlí otázky, které důvěrně známe: Jak zjistit, co mám ve svém životě dělat? Jak mám vědět, kým bych měl být? Jak se správně rozhodovat? Jak žít co nejjednodušeji? Jak být dobrým přítelem? Jak čelit utrpení? Jak být šťastný? Jak najít Boha? Jak se modlit? Jak milovat? Jak žít?

Chcete si přečíst knihu?Jezuitský návod (téměř) na všechno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Martin. Číst Jezuitský návod (téměř) na všechno Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY