Hory a údolí života

Hory a údolí života - Anselm Grün | Jesuslecitona.org

...ta za 219 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky ... Hory a údolí života - Anselm Grün | Kniha na Alza.cz ... .cz Hory a údolí života - Anselm Grün. „Čím jsem starší, tím více chápu putování jako obraz své životní cesty. Každý její úsek má jinou tvářnost.... Hory a údolí života. Hory a údolí života Název. Anselm Grün Autoři. Anselm Grün Autor. 0264232Kód: 9788075660169EAN: 978-80-7566-016-9ISBN: Karmelitánské nakladatelství ... _„Čím jsem starší, tím více chápu p ... Hory a údolí života - Anselm Grün | Databáze knih ... ... _„Čím jsem starší, tím více chápu putování jako obraz své životní cesty. Každý její úsek má jinou tvářnost. Putování po horách mě velmi fascinuje. Pokaždé si tu znovu otestuji vlastní meze. Ještě... Zachej.sk • kniha: Hory a údolí života (Anselm Grün) • skladom ... ... Kupte knihu Hory a údolí života od Anselm Grün na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Anselm Grün
DIMENZE
4,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Hory a údolí života.pdf

POPIS

„Čím jsem starší, tím více chápu putování jako obraz své životní cesty. Každý její úsek má jinou tvářnost. Putování po horách mě velmi fascinuje. Pokaždé si tu znovu otestuji vlastní meze. Ještě pořád si na něco troufnu. Udržuji se tím v kondici. A už staří řečtí filosofové rozvíjeli své nejdůležitější myšlenky při chůzi, proto je putování věčnou inspirací. Často při něm přicházím na nové nápady.“ (Anselm Grün) Krása hor vede člověka ke chvále Stvořitele a jeho díla, ale též k pokoře a k potřebnému životnímu nadhledu. Putování po horách je skutečně symbolem životní cesty: Má-li člověk dojít do cíle, je třeba nespoléhat se jen na sebe, neplýtvat silami, oprostit se od zbytečné zátěže a s odvahou čelit stále novým výzvám.

Chcete si přečíst knihu?Hory a údolí života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anselm Grün. Číst Hory a údolí života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY