Sestřičky v nesnázích

Sestřičky v nesnázích - Donna Douglasová | Jesuslecitona.org

...t nemazlí. Jejich učitelky a vrchní sestry mají vysoké požadavky a žádné slitování s mladými děvčaty ... Sestřičky v nesnázích - Douglasová Donna od 217 Kč ... ... . A to se musí naše přítelkyně potýkat i s osobními problémy. Sestřičky v nesnázích - Donna Douglas . Se studentkami ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale se život nemazlí. Jejich učitelky a vrchní sestry mají vysoké požadavky a žádné slitování s mladými děvčaty. A to se musí naše přítelkyně potýkat i s osobními problémy. Nemocnice Nightingale je v 30. letech 20. st ... Nemocnice Nightingale: Sestřičky v nesnázích - všechna ... ... . A to se musí naše přítelkyně potýkat i s osobními problémy. Nemocnice Nightingale je v 30. letech 20. století proslulým ústavem, kde se mladé dívky mohou vyučit váženému povolání zdravotní sestry. Osud sem svede tři mladé ženy, každou velmi odlišnou. Pro chudou Doru je práce v nemocnici vysněným únikem z domova, kde ji týrá nenáviděný otčím. ... Ikar Sestřičky v nesnázích ... Sestřičky v nesnázích; Listovat v knize. Zařazeno v kategoriích: Historické romány, Romány. Sestřičky v nesnázích Donna Douglasová. Se studentkami ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale se život nemazlí. ... Sestřičky v nesnázích 239 Kč -20 %. Koupit. Brilliant Excel VBA Programming 515 Kč -25 %. Koupit. Myslivost 799 Kč -20 %. Koupit. In the Garden of Thoughts 198 Kč -19 %. Koupit. BPMN Method and Style 1229 Kč Koupit. Das Buch vom Lachen und Vergessen 412 Kč Koupit. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Sestřičky v nesnázích - Douglasová Donna. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru....

INFORMACE

AUTOR
Donna Douglasová
DIMENZE
3,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Sestřičky v nesnázích.pdf

POPIS

Se studentkami ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale se život nemazlí. Jejich učitelky a vrchní sestry mají vysoké požadavky a žádné slitování s mladými děvčaty. A to se musí naše přítelkyně potýkat i s osobními problémy. Violet je zde nová a okamžitě k sobě přitáhne pozornost. Co skrývá? Dora má zlomené srdce z rozchodu s Nickem, ale zaujme ji jiný příchozí pacient. A Millie je také rozpolcená mezi dvěma muži a dvojí budoucností, která se jí nabízí.

Chcete si přečíst knihu?Sestřičky v nesnázích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donna Douglasová. Číst Sestřičky v nesnázích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY