# Smrt všem prasatům

# Smrt všem prasatům - Tony Parsons | Jesuslecitona.org

...atímco se těla hromadí, Max zjistí, že vrah se přibližuje ke všemu - a všem, kte ... #smrt všem prasatům - Knihkupectví Luxor ... .. Zobrazit celý text. Elektronická kniha Smrt všem prasatům na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Smrt všem prasatům od ostatných používateľov. ... Smrt všem prasatům. Parsons, Tony. Vydání: Moba 2018 ... Zatímco se těla hromadí, Max zjistí, že vrah se přibližuje ke všemu - a všem, které detektiv miluje. Netrvá dlouho a Max nebojuje pouze za spravedlnost, ale o vlastní život. Nakladatels ... Parsons, Tony : Smrt všem prasatům ... . Netrvá dlouho a Max nebojuje pouze za spravedlnost, ale o vlastní život. Nakladatelská anotace. Popis; #Smrt všem prasatům je ale kniha dějově nevyrovnaná. Má znamenitý začátek, přibývající počet obětí slibuje napětí, nicméně to po nějakém čase povadne a příběh ztratí plynulost. Je to sice na okamžik, brzy se vrátí, nicméně podobný scénář se opakuje několikrát, což s sebou nese riziko, že čtenář knihu ... Smrt všem prasatům. Kdo napsal knihu Smrt všem prasatům? Autorem je Tony Parsons. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. # Smrt všem prasatům. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Smrt všem prasatům představuje knihu s velmi zajímavou tématikou. Prostředí, ve kterém se odehrává, bude určitě spoustě čtenářů blízké - ačkoli třeba ne z vlastní zkušenosti. Všichni známe takové ty typy chlapců, kterým všechno spadne do klína a nemusí se ani snažit. Smrt všem prasatům. Smrt všem prasatům Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788024380575. Tony Parsons. Manufacturer: MOBA. Varianta: Kniha 271 Kč. Dal...

INFORMACE

AUTOR
Tony Parsons
DIMENZE
7,67 MB
NÁZEV SOUBORU
# Smrt všem prasatům.pdf

POPIS

Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter’s Field spřátelilo sedm bohatých, privilegovaných studentů. A teď začali za těch nejkrutějších okolností umírat. Detektiv Max Wolfe, který začal nedávno pracovat v oddělení vražd britské metropolitní policie se ujímá svého prvního případu. Brzy ho krvavá stopa zavede ze zapadlých uliček do světel velkoměsta, z nejtemnějších zákoutí internetu až do koridorů moci. Zatímco se těla hromadí, Max zjistí, že vrah se přibližuje ke všemu – a všem, které detektiv miluje. Netrvá dlouho a Max nebojuje pouze za spravedlnost, ale o vlastní život.

Chcete si přečíst knihu?# Smrt všem prasatům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Parsons. Číst # Smrt všem prasatům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY