Moje matka Marlene Dietrichová

Moje matka Marlene Dietrichová - Maria Riva | Jesuslecitona.org

...stala ve své profesi legendou. Vynikající herectví, dramatický styl, krása, šarm, schopnost šokovat a provokovat - to vše z ní udělalo idol milionů diváků ... Moje matka Marlene Dietrichová - Maria Riva | Knihy Dobrovský ... . Proslula svými milostnými aférami se slavnými osobnostmi, nezapomenutelnými filmy, které se vepsaly do historie ... CDmp3 audiokniha: Moje matka Marlene Dietrichová - Riva, Maria ; - Když v roce 1930 vstoupil do kin film Josefa von Sternberga Modrý anděl, ohromila svět v roli varietní zpěvačky Loly do té doby prakticky neznámá německá herečka Marlene Dietrichová. ... Maria Riva: Moje matka Marlene Dietrichová. In web ČRo 2 Praha, 19. únor 2019 (článek). - Cit.: Strhující životní příběh slavné herečky a zpěvačky ... Maria Riva: Moje matka Marlene Dietrichová | Dvojka ... . ... Maria Riva: Moje matka Marlene Dietrichová. In web ČRo 2 Praha, 19. únor 2019 (článek). - Cit.: Strhující životní příběh slavné herečky a zpěvačky (Vilma Cibulková) očima její dcery (Jana Stryková). Ve 21dílné četbě zazní i ukázky z jejich dopisů a osobních deníků. Nebývale otevřené odpovědi na tyto otázky dává vzpomínková kniha Moje matka Marlene Dietrichová, kterou napsala hereččina dcera Maria Riva. Autorka o své matce nic nezamlčuje, přitom není bulvárně indiskrétní. Vypráví zážitky ze zákulisí filmových natáčení, kterých se jako nepostradatelná matčina asistentka od ... Moje matka Marlene Dietrichová - Maria Riva. Marlene Dietrichová je dodnes považována za jednu z nejzářivějších hvězd své doby, která se stala ve své... Maria Riva: Moje matka Marlene Dietrichová. Praha, Radioservis 2019 8 h 31 min. Jana Machalická ... Marlene Dietrich: A Life by Maria Riva is a 2017 Pegasus Books publication. Recently I read Marlene by C.W. Gortner, which falls into the biographical novel category. It was well done, for the most part, but I couldn't help but wonder, what parts were fact, what parts were fiction. Moje matka Marlene Dietrichová: Vzpomínková kniha dcery slavné herečkyOdolal jí jen málokdo. V roce 1930 okouzlila celý svět svou rolí varietní zpěvačky Loly ve filmu Modrý anděl. Jaký byl ale její skutečný život? Kdo opravdu byla Marlene Dietrichová? Nebývale otevřené odpovědi na tyto otázky dáv...

INFORMACE

AUTOR
Maria Riva
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje matka Marlene Dietrichová.pdf

POPIS

Marlene Dietrichová je dodnes považována za jednu z nejzářivějších hvězd své doby, která se stala ve své profesi legendou. Vynikající herectví, dramatický styl, krása, šarm, schopnost šokovat a provokovat – to vše z ní udělalo idol milionů diváků. Proslula svými milostnými aférami se slavnými osobnostmi, nezapomenutelnými filmy, které se vepsaly do historie stříbrného plátna, i písněmi, s nimiž za války jezdila mezi americké vojáky. V této čtivé, upřímné a zevrubné biografii vypráví Maria Riva, Marlenina jediná dcera, neuvěřitelný, fascinující příběh hereččina život se všemi trumfy, úspěchy i prohrami, láskami i nenávistmi a bolestmi.

Chcete si přečíst knihu?Moje matka Marlene Dietrichová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maria Riva. Číst Moje matka Marlene Dietrichová Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY