Únos

Únos - Vlado Ríša | Jesuslecitona.org

...el, Gabriela Dolná, Jozef Domonkos, Juraj Durdiak ... Únos - Wikipedie ... . In the 90s, when Czechoslovakia splits into Czech Republic and Slovakia, the son of Slovak president gets abducted by mafia in a political scheme of the prime minister. Film Senzační únos The Chase cele filmy cesky dabing filmy cz dabing Akcni / Komedie / Romanticky HD - Duration: 1:41:51. Codi Jerlene 150,904 views Únos, slovenský film režisérky Mariany Čengel Solčanskej, je napínavým pohľadom do minulosti inšpirovaný skutočnými udalosťami na slovenskej politickej scéne deväťdesiatych rokov. Politický triler Únos sa odohráva v polovici ... Zavlečenie Michala Kováča ml. - Wikipédia ... . Politický triler Únos sa odohráva v polovici 90. rokov minulého storočia a tematizuje okolnosti týkajúce sa skutočnej kauzy okolo zavlečenia prezidentovho syna, Michala Kováča ml., zo Slovenska do Rakúska. V žánri ponurej kriminálne...

INFORMACE

AUTOR
Vlado Ríša
DIMENZE
8,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Únos.pdf

POPIS

Mladý, nepříliš úspěšný bojovník ve válečných robotech Jarmil Mařák zdědil kosmickou loď a „povolání“ hvězdného vandráka. Patří tedy k lidem, kteří vandrují vesmírem a hledají příležitostné výdělky, artefakty a zajímavé či ztracené věci – neboli šlohnou, na co přijdou, jak tvrdí jejich kritici. Ale ti také připouštějí, že „vandráci“ nepatří mezi krvavé, vražedné piráty. Většinou se pohybují na hraně zákona a leckdy i za ní. Takových jako Jarmil je mnoho a na každém kroku na ně číhají záludnosti vesmíru i života. Občas někomu šlápnou na „kuří oko“ a ten si to nemusí nechat jen tak líbit. Jarmil se snaží přežít, srážky s nepřáteli přicházejí každý den a někdy jsou pořádně tvrdé. Kdo se však nenechá zlomit, může nakonec vyhrát i ty nejztracenější bitvy.

Chcete si přečíst knihu?Únos ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlado Ríša. Číst Únos Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY