Špionka, která jedla květákový mozeček: Krutopřísná líiza a její parta 2

Špionka, která jedla květákový mozeček: Krutopřísná líiza a její parta 2 - Pamela Butchart | Jesuslecitona.org

... knihy všech žánrů a další zboží Špionka, která jedla květákový mozeček Krutopřísná Líza a její parta Autor: Pamela Butchart; Thomas Flintham - Do třídy přichází nová spolužačka ... Špionka, která jedla květákový mozeček: Krutopřísná Líza a ... ... . Jmenuje se Mathilde a je to Francouzska. Jenže se s Lízou a jejími kamarády vůbec nebaví, pořád si něco zapisuje do notýsku, a vůbec je celá ... Největší výběr za nejlepší ceny zboží špionka princezny alžběty (978-80-267-0437-9) v nejvyšší kvalitě. Špionka, která jedla květákový mozeček. Je Lízina spolužačka z Francie špionka? Má to v očích! Co má za lubem? ... Krutopřísná Líza a její parta. Existují ještě děti, které jen n ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Krutopřísná Líza a její parta ... . Špionka, která jedla květákový mozeček. Je Lízina spolužačka z Francie špionka? Má to v očích! Co má za lubem? ... Krutopřísná Líza a její parta. Existují ještě děti, které jen nečekají, až si je dobrodružství najde skrz displej, ale samy ho díky fantazii tvoří? Ano, je to právě Líza a její parta třeťáků! Vzdělávací hra ze série Sova Moudrá hlava pro 2-4 hráče. Slovní expres je napínavá slovní hra nabitá emocemi. Hráči musí zapojit všímavost, postřeh a slovní zásobu. Jenom ten, kdo nejrychleji sestaví slovo z písmen na kartách, a jako první bouchne do zvonku, získá za odměnu žeton....

INFORMACE

AUTOR
Pamela Butchart
DIMENZE
8,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Špionka, která jedla květákový mozeček: Krutopřísná líiza a její parta 2.pdf

POPIS

Do třídy přichází nová spolužačka. Jmenuje se Mathilde a je to Francouzska. Jenže se s Lízou a jejími kamarády vůbec nebaví, pořád si něco zapisuje do notýsku, a vůbec je celá taková podezřelá. Ještě aby to tak byla špionka! Je třeba to zjistit a překazit její ďábelské plány. Tady jde o budoucnost celé školy! Humorný příběh ze školního prostředí vypráví jeho hlavní protagoniska Líza, která si nebere servítky a vše komentuje s upřímností a bezprostředností sobě vlastní. Kniha pobaví děti od sedmi let i jejich rodiče. Co když vše bude nakonec úplně jinak, než se zdá? To zjistíme. Že se při tom krutopřísně nasmějeme, to není žádné špionské tajemství.

Chcete si přečíst knihu?Špionka, která jedla květákový mozeček: Krutopřísná líiza a její parta 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pamela Butchart. Číst Špionka, která jedla květákový mozeček: Krutopřísná líiza a její parta 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY