Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu

Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu - Michael Wolff | Jesuslecitona.org

...nkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Oheň a hněv | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hledáte Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu od Wolff Michael? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Inzerát Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu v okrese Hlavní město Praha, cena 250Kč, od wachtl.denis1 na Sbazar.cz. Popis: Prodám novou ... Kniha Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu - Michael ... ... .denis1 na Sbazar.cz. Popis: Prodám novou knihu: Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu. Cena 250Kč. Nahlédněte i vy do Trumpova Bílého domu. Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 13 - 17 hod. ... Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu. Objednávejte knihu Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Oheň a hněv od Michael Wolff v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu Michael Wolff. ... Vše jen nahrálo vzniku jednoho z největších současných světových bestsellerů. Nahlédněte i vy do Trumpova Bílého domu. EAN: 9788024260709: ISBN: 978-80-242-6070-9: Rozměry: 236 x 158 x 29 mm: Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu - 20 %. Původní cena ... Vše jen nahrálo vzniku jednoho z největších současných světových bestsellerů. Nahlédněte i vy do Trumpova Bílého domu. Parametry ISBN kód: 9788024260709 EAN kód: 9788024260709 Rok vydání: ... Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. Pikantní ukázky z knihy vzbudily v USA takový rozruch, že se Trump pokusil její vydání zastavit. Vše jen nahrálo vzniku jednoho z ... Kniha spisovatele Michaela Wolffa o Trumpově administrativě „Fire and Fury: Inside the Trump White House" (Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu), se ještě ani nedostala na pulty knihkupectví a z Bílého domu již zní hrozby žalob. Není divu. Kniha je totiž napěchována „jobovkami", které z Trumpovy rodiny dělají spíše cíl posměchu, než úctyhodnou famiílii ... Přinášíme vám další ukázku z knihy amerického novináře Michaela Wolffa Oheň a hněv uvnitř Trumpova Bílého domu. Česky ji v ydává 30. března nakladatelství Universum, které Reflexu exkluzivně poskytlo ukázky. Ukázka (z) Ohně a hněvu. Oheň a hněv: Uvnitř Bílého domu Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. Oheň a hn...

INFORMACE

AUTOR
Michael Wolff
DIMENZE
3,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu.pdf

POPIS

Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. Pikantní ukázky z knihy vzbudily v USA takový rozruch, že se Trump pokusil její vydání zastavit. Vše jen nahrálo vzniku jednoho z největších současných světových bestsellerů. Nahlédněte i vy do Trumpova Bílého domu.

Chcete si přečíst knihu?Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Wolff. Číst Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY