Poražení: Světová válka byla jen jedna

Poražení: Světová válka byla jen jedna - Robert Gerwarth | Jesuslecitona.org

...rvní světová válka skončila. Pro mnohé ale jen na pohled ... Poražení. Světová válka byla jen jedna - Robert Gerwarth ... ... . Poražení mění náš pohled na první světovou válku a celé 20. století.Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta. Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spojenci slavili, původní mocné státy Německo, Rakousko- Uhersko a Osmanská říše byly na kolenou a první světová válka skončila. Světová válka byla jen jedna. Poražení mění náš poh ... Poražení: Světová válka byla jen jedna - Robert Gerwarth ... ... . Světová válka byla jen jedna. Poražení mění náš pohled na první světovou válku a celé 20. století. Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta. Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spojenci slavili, původní mocné státy Německo, Rakousko- Uhersko a ... Kniha Poražení: Světová válka byla jen jedna: Poražení mění náš pohled na první světovou válku a celé 20. století. Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta. Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spojenci slavili, původní mocné státy Německo ... Název: Poražení - Světová válka byla jen jedna. Autor: Robert Gerwarth. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7432-895-4. EAN: 9788074328954. Objednací kód: NA314625 Poražení Světová válka byla jen jedna. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po ... Poražení: Světová válka byla jen jedna Poražení mění náš pohl...

INFORMACE

AUTOR
Robert Gerwarth
DIMENZE
6,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Poražení: Světová válka byla jen jedna.pdf

POPIS

Poražení mění náš pohled na první světovou válku a celé 20. století. Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta. Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spojenci slavili, původní mocné státy Německo, Rakousko- Uhersko a Osmanská říše byly na kolenou a první světová válka skončila. Pro mnohé ale jen na pohled. Malé nástupnické státy postupně ovládla nejistota, vynořila se noční můra revolucí, pogromů a etnických konfliktů, které vedly k daleko hlubší devastaci kontinentu, než jaká zůstala po válečných bojích. V ruinách Evropy se probouzela hrozba v podobě fašismu a dalších extrémních myšlenek, které měly brzy triumfovat. Oceňovaná kniha Roberta Gerwartha odhaluje, proč ve 30. letech zvítězil domnělý pořádek nad svobodou. A proč se to může opakovat.

Chcete si přečíst knihu?Poražení: Světová válka byla jen jedna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Gerwarth. Číst Poražení: Světová válka byla jen jedna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY