Čím méně víte, tím lépe spíte: Ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina

Čím méně víte, tím lépe spíte: Ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina - David Satter | Jesuslecitona.org

...na cestě k teroru a diktatuře za prezidentů Jelcina a Putina ... Čím méně víte, tím lépe spíte - Ruská cesta k teroru a ... ... . Jako důvěrný znalec prostředí, souvislostí a lidí ukazuje, jak se nakročení směrem k liberální demokracii zastavilo a přetavilo do ... Čím méně víte, tím lépe spíte Ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina literatura faktu politika Rusko. David Satter ... postkomunistického Ruska na cestě k teroru a diktatuře za prezidentů Jelcina a Putina. Jako důvěrný znalec prostředí, souvislostí a lidí ukaz ... Čím méně víte, tím lépe spíte: Ruská cesta k teroru a ... ... . Jako důvěrný znalec prostředí, souvislostí a lidí ukazuje, jak se nakročení směrem k liberální ... Americký publicista David Satter, který v Sovětském svazu a později v Rusku působil dlouhá léta jako novinář, dokud z něj nebyl v roce 2013 vypovězen, předkládá pohled na historii postsovětského, postkomunistického Ruska na cestě k teroru a diktatuře za prezidentů Jelcina a Putina. Jako důvěrný znalec prostředí, souvislostí a lidí ukazuje, jak se nakročení směrem ... Čím méně víte, tím lépe spíte. ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina. David Satter ; přeložil Jan Petříček. Satter, David, Satter, David, Document has not been rated yet Kniha Čím méně víte, tím lépe spíte by se měla stát povinnou četbou pro všechny, kteří obhajují Putina a jeho plány. V šesti kapitolách Satter postupně popisuje katastrofické události a jejich vazbu k vládnoucí elitě. … Neváhá pojmenovat věci přímo, jeho popisy událostí jsou podložené argumenty a svědectvími. Americký publicista David Satter, který v Sovětském svazu a později v Rusku působil dlouhá léta jako novinář, dokud z něj nebyl v roce 2013 vypovězen, předkládá pohled na historii postsovětského, postkomunistického Ruska na cestě k teroru a diktatuře za prezidentů Jelcina a Putina. Jako důvěrný znalec prostředí, souvislostí a lidí ukazuje, jak se nakročení směrem ... Americký publicista David Satter, který v Sovětském svazu a později v Rusku působil dlouhá léta jako novinář, dokud z něj nebyl v roce 2013 vypovězen, předkládá pohled na historii postsovětského, postkomunistického Ruska na cestě k teroru a... Čím menej vieš, tým lepšie spíš: Ruská cesta k teroru a diktatúre za Jeľcina a Putina kniha od: David Satter. ... Čím méně víte, tím lépe spíte: Ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina ... Satter - Čím méně víte, tím lépe spíte - Ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina (2018) Prostor 2018, z anglického originálu, 241 stran, výborný stav, nová, nečtená kniha. Čím méně víte, tím lépe spíte - Satter David . Americký publicista David Satter, který v Sovětském svazu a později v Rusku působil dlouhá léta jako novinář, dokud z něj nebyl v roce 2013 vypovězen, předkládá pohled na historii postsovětského, postkomunistického Ruska na cestě k teroru a diktatuře za prezidentů Jelcina a Putina....

INFORMACE

AUTOR
David Satter
DIMENZE
5,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Čím méně víte, tím lépe spíte: Ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina.pdf

POPIS

Americký publicista David Satter, který v Sovětském svazu a později v Rusku působil dlouhá léta jako novinář, dokud z něj nebyl v roce 2013 vypovězen, předkládá pohled na historii postsovětského, postkomunistického Ruska na cestě k teroru a diktatuře za prezidentů Jelcina a Putina. Jako důvěrný znalec prostředí, souvislostí a lidí ukazuje, jak se nakročení směrem k liberální demokracii zastavilo a přetavilo do podoby pseudomoderní autokracie v čele s novým vladařem, který pochází z prostředí všemocných tajných služeb. Vykresluje klíčové události a hluboké změny ve společnosti od divoké privatizace přes bombové útoky na obytné domy v Moskvě, Volgodonsku a Bujnaksku, dvě čečenské války až po teroristické útoky v divadle Na Dubrovce či škole v Beslanu. Dokládá společenský a hospodářský marasmus v zemi, kde je cena lidského života velmi nízká, pokud není součástí bezzásadového oligarchicko-kriminálního prostředí, jež stát reprezentuje.

Chcete si přečíst knihu?Čím méně víte, tím lépe spíte: Ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Satter. Číst Čím méně víte, tím lépe spíte: Ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY