Anna Nahowská: Utajená láska císaře Františka Josefa

Anna Nahowská: Utajená láska císaře Františka Josefa - Friedrich Saathen | Jesuslecitona.org

...NIHCENTRUM.SK ponúka knihy online, slovníky, mapy, učebnice a kalendáre ... Anna Nahowská | KNIHCENTRUM.sk ... . Třináct let trval intimní vztah císaře Františka Josefa I. k mladé vídeňské měšťanské ženě, kterou náhodou potkal jednoho dne v šest hodin ráno v Schönbrunnu.... Friedrich Saathen (ed.): Anna Nahowská. Utajená láska císaře Františka JosefaNová obálka:Stará obálka:Letos vyšla znovu kniha zápisků... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze. Škoda, že nebolo vydan ... Anna Nahowská - Utajená láska císaře Františka Josefa ... ... ... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze. Škoda, že nebolo vydané toto rozšírené nové vydanie denníka A. Nahowskej: https ... Anna Nahowská: Utajená láska císaře Františka Josefa (2018) | Saathen, Friedrich | ISBN: 9788074332135 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon. Anna Nahowská - Utajená láska císaře Františka Josefa Saathen Friedrich Cena: 246 Kč Mince Františka Josefa I. (1848-1916) Novotný Vlastislav ... Anna Nahowská : utajená láska císaře Františka Josefa / Hlavní autor: Saathen, Friedrich Vydáno: (2018) Ženy v životě císaře Františka Josefa / Hlavní autor: Weissensteiner, Friedrich, 1927- "Moje milá Školy a školky Další kategorie Odborná literatura Drogerie, úklid Karneval Učebnice Pro základní školy Pro střední školy Pro speciální školy Pro praktické ZŠ Pro OU a praktické školy...

INFORMACE

AUTOR
Friedrich Saathen
DIMENZE
7,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Anna Nahowská: Utajená láska císaře Františka Josefa.pdf

POPIS

Třináct let trval intimní vztah císaře Františka Josefa I. k mladé vídeňské měšťanské ženě, kterou náhodou potkal jednoho dne v šest hodin ráno v Schönbrunnu. Anně bylo šestnáct let, byla krásná, vdaná a matka dítěte. Po mnoha schůzkách v časných jitřních hodinách a za každého počasí v zámeckém parku následovaly císařovy návštěvy v nedalekém domě, který jí koupil. Anna se rozvedla, pak znovu vdala, měla děti, manžela, známé - a přece dokázala vztah s císařem utajit. Svěřovala se jen svému deníku. Před smrtí ho v zapečetěném balíčku předala nejmladší dceři, která v závěti stanovila, že balíček smí být otevřen teprve tři roky po její smrti. Zemřela roku 1976.

Chcete si přečíst knihu?Anna Nahowská: Utajená láska císaře Františka Josefa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Friedrich Saathen. Číst Anna Nahowská: Utajená láska císaře Františka Josefa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY