Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti

Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti - Chögyam Trungpa | Jesuslecitona.org

... posielame do 3 pracovných dn ... Pan Karlíček napsal/a o Usmívej se na strach - Probuzení skutečného srdce statečnosti Přiznám se, že jsem měl a dodnes trpím určitým druhem strachu a obavami ... Usmívej se na strach -- Probuzení skutečného srdce statečnosti ... . Je to strašně deprimující a omezuje to Vaše schopnosti. Mnoho z nás, aniž bychom si to uvědomovali, je ovládáno strachem. Jsme schopni si některé z našich strachů uvědomovat - možná se bojíme mluvit na veřejnosti, máme strach z finančních obtíží nebo ze ztráty milovaných bytostí. Chögyam Trungpa nám ukazuje, že většina z nás trpí daleko pronikavější bázlivostí: strachem ze sebe. Probuzení skutečného srdce statečnosti Mnoho z nás, aniž bychom si to uvědomovali, j ... Usmívej se na strach / Nejlevnější knihy ... . Chögyam Trungpa nám ukazuje, že většina z nás trpí daleko pronikavější bázlivostí: strachem ze sebe. Probuzení skutečného srdce statečnosti Mnoho z nás, aniž bychom si to uvědomovali, je ovládáno strachem. Jsme schopni si některé z našich strachů uvědomovat možná se bojíme mluvit na veřejnosti, máme strach z finančních obtíží nebo ze ztráty milovaných bytostí.Chögyam Trungpa nám ukazuje, že většina z nás trpí daleko pronikavější bázlivostí: strachem ze ... Usmívej se na strach / Nejlevnější knihy Kupte knihu Usmívej se na strach (Chögyam Trungpa) s 18 % slevou za 219 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 12 miliónů titulů. Jako naléhavé zpravodajství z odehrávající se „války v hlavě" a současně názorný popis terapeutické metody Somatic Experiencing z pohledu pacientky je Skok po hlavě poutavým příběhem, který mnohým dodá odvahu Probuzení DVD . Clayton (Hayden Christensen) je v mnoha ohledech úspěšným mladíkem, má báječnou snoubenku Samathu (Jessicca Alba) a obchody mu jenom vzkvétají. O jeho zdraví se to ale rozhodně říci nedá, zoufale potřebuje transplantaci srdce. Meditace v akci: Chogyam Trungpa, cena: 169 Kč - Meditace v akci je jedna z nejslavnějších knih Chögyama Trungpy. V roce 1967 bylo založeno tibetské centrum Samye-Ling, v němž ctihodný Dobré knihy cz - V Háji 1092/15, 17000 Praha - Hodnocení 4.1 založeno na 134 hodnocení „Velká nespokojenost! Objednala jsem si s předstihem knížku jako......

INFORMACE

AUTOR
Chögyam Trungpa
DIMENZE
3,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti.pdf

POPIS

Mnoho z nás, aniž bychom si to uvědomovali, je ovládáno strachem. Jsme schopni si některé z našich strachů uvědomovat – možná se bojíme mluvit na veřejnosti, máme strach z finančních obtíží nebo ze ztráty milovaných bytostí. Chögyam Trungpa nám ukazuje, že většina z nás trpí daleko pronikavější bázlivostí: strachem ze sebe. Stydíme se a jsme v rozpacích při pohledu na své pocity nebo při uvědomění si svého stylu myšlení a jednání; nechceme být konfrontováni se skutečností prožívání jednoho momentu za druhým. To je ten strach, který nás drží v pasti cyklů utrpení, zoufalství a úzkosti. Chögyam Trungpa nám poskytuje vizi, jak se posunout za strach a tak objevit vnitřní statečnost, důvěru a potěšení v životě, které spočívá v jádru naší bytosti.

Chcete si přečíst knihu?Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chögyam Trungpa. Číst Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY