Běh života s úsměvem

Běh života s úsměvem - Zuzana Součková | Jesuslecitona.org

.... Autorka s humorem, nadsázkou a nadhledem popisuje životní pouť od dětských krůčků po kroky zralé ženy ... Kniha Běh života s úsměvem - Zuzana Součková | Dobré Knihy.cz ... . V knize se tak setkáváme se situacemi, které prožívá každý z nás. Ztrácíte trpělivost se svými dětmi? Doufáte, že si na mateřské dovolené odpočinete? Od autorky Zuzany Součkové. V úterý 17. dubna 2018. Běh života s úsměvem Autor: Součková, Zuzana Nakladatel: Ikar EAN: 9788024935607 ISBN: 978-80-249-3560-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 13,3 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) ... Všechny informace o produktu Kniha Běh života s úsměvem - Zuzana Součková, porovnání cen ... Běh na 2 míle - Praha, Stromovka - Sri Chinmoy Marathon Team ... . vydání) ... Všechny informace o produktu Kniha Běh života s úsměvem - Zuzana Součková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Běh života s úsměvem - Zuzana Součková. Běh života s úsměvem Zuzana Součková Ikar CZ , 2018 Běh života s úsměvem. ... Autorka s humorem, nadsázkou a nadhledem popisuje životní pouť od dětských krůčků po kroky zralé ženy. V knize se tak setkáváme se situacemi, které prožívá každý z nás. Ztrácíte trpělivost se svými dětmi? Doufáte, že si na mateřské dovolené odpočinete? Běh života s úsměvem 5. 2 recenze ; Život je cesta protkaná příběhy. Veselými, smutnými i úplně obyčejnými. Autorka s humorem, nadsázkou a nadhledem popisuje životní pouť od dětských krůčků po kroky zralé ženy. V knize se tak setkáváme se situacemi, které prožívá každý z nás. Kupte knihu Běh života s úsměvem (Zuzana Součková) s 20 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Otevřený závod na 3,2 km (1,6 km pro děti do 12 let), při kterém každý soutěží především sám se sebou, je určen pro všechny věkové kategorie, pro běžce pomalé i rychlé, zkušené, občasné i začínající - pro každého, kdo běhá p...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Součková
DIMENZE
11,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Běh života s úsměvem.pdf

POPIS

Život je cesta protkaná příběhy. Veselými, smutnými i úplně obyčejnými. Autorka s humorem, nadsázkou a nadhledem popisuje životní pouť od dětských krůčků po kroky zralé ženy. V knize se tak setkáváme se situacemi, které prožívá každý z nás. Ztrácíte trpělivost se svými dětmi? Doufáte, že si na mateřské dovolené odpočinete? Drtila vás puberta vlastní či vlastních dětí? Taky jste se tak těšili do tanečních a dopadlo to katastrofálně? Dá se rodit s úsměvem? Jste super rodiče? Zaskočila vás otázka: „Jak se dělají děti?“ Máte v tašce černou díru, ve které se ztrácí, a objevují věci zcela nekontrolovatelně? Dokážete rozluštit záhadu fronty k pokladně, která se ze záhadných důvodů zastaví, jakmile do ní vstoupíte? Jak parkujete, když nejlepší místa jsou, stejně jako nejlepší muži, většinou obsazená? Slábne vám s věkem zrak? Bojíte se dne, kdy rychlíkem „Život“ dorazíte do stanice „Padesát“? Uvědomujete si, že nikdy není pozdě plnit si své sny? Tak tohle všechno a ještě něco navíc se v této vtipné knize plné příběhů obyčejného života dočtete. Při čtení zjistíte, že v „tom“ nejste sami, což vždycky potěší a povzbudí!

Chcete si přečíst knihu?Běh života s úsměvem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Součková. Číst Běh života s úsměvem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY