Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti

Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti - Chögyam Trungpa | Jesuslecitona.org

... a úzkosti. Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti Mnoho z nás, aniž bychom si to uvědomovali, je ovládáno strachem ... Usmívej se na strach -- Probuzení skutečného srdce statečnosti ... . Jsme schopni si některé z našich strachů uvědomovat - možná se bojíme mluvit na veřejnosti, máme strach z finančních obtíží nebo ze ztráty milovaných bytostí. Usmívej se na strach. Probuzení skutečného srdce statečnosti._x000D_ Kupte knihu Usmívej se na strach (Chögyam Trungpa) s 21 % slevou za 211 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Pro ... Usmívej se na strach / Nejlevnější knihy ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Probuzení skutečného srdce statečnosti. TRUNGPA Chögyam. Info: Maitrea, 2018 (1.) - brož., 149 str. Z angl. přel. A. R. Machander Objednávejte knihu Usmívej se na strach - Probuzení skutečného srdce statečnosti v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Název: Usmívej se na strach - Probuzení skutečného srdce statečnosti. Originální název: Smile at fear. Autor: Chögyam Trungpa. Překladatel: Antonín R. Machander. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-7500-306-5. EAN: 9788075003065. Objednací kód: NA314667 Usmívej se na strach. Kdo napsal knihu Usmívej se na strach? Autorem je Chögyam Trungpa. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Usmívej se na strach Chögyam Trungpa Probuzení skutečného srdce statečnosti Chögyam Trungpa (1939-1987) byl výjimečným a netradičním duchovním mistrem a učitelem tibetského buddhismu a zasloužil se o jeho šíření ve světě. V Anglii, kde studoval v Oxfordu srovnávací religionistiku, filozofii a výtvarná umění, začal ... Probuzení skutečného srdce statečnosti. ... Jsme schopni si některé z našich strachů uvědomovat možná se bojíme mluvit na veřejnosti, máme strach z finančních obtíží nebo ze ztráty milovaných bytostí. ... zoufalství a úzkosti. Chögyam Trungpa nám poskytuje vizi, jak se posunout za strach a tak objevit vnitřní ... Usmívej se na strach; Usmívej se na strach. Nakladatelství: Maitrea a.s. Podtitul: Probuzení skutečného srdce statečnosti Autor: Chögyam Trungpa. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2018 Počet stran: 149 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI | PDF2 Cena s DPH: 160 Kč. Cena bez DPH ... Usmívej se na strach Autor Chögyam Trungpa. Mnoho z nás, aniž bychom si to uvědomovali, je ovládáno strachem. Jsme sc...

INFORMACE

AUTOR
Chögyam Trungpa
DIMENZE
10,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti.pdf

POPIS

Mnoho z nás, aniž bychom si to uvědomovali, je ovládáno strachem. Jsme schopni si některé z našich strachů uvědomovat – možná se bojíme mluvit na veřejnosti, máme strach z finančních obtíží nebo ze ztráty milovaných bytostí. Chögyam Trungpa nám ukazuje, že většina z nás trpí daleko pronikavější bázlivostí: strachem ze sebe. Stydíme se a jsme v rozpacích při pohledu na své pocity nebo při uvědomění si svého stylu myšlení a jednání; nechceme být konfrontováni se skutečností prožívání jednoho momentu za druhým. To je ten strach, který nás drží v pasti cyklů utrpení, zoufalství a úzkosti. Chögyam Trungpa nám poskytuje vizi, jak se posunout za strach a tak objevit vnitřní statečnost, důvěru a potěšení v životě, které spočívá v jádru naší bytosti.

Chcete si přečíst knihu?Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chögyam Trungpa. Číst Usmívej se na strach: Probuzení skutečného srdce statečnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY