Můj dlouhý běh

Můj dlouhý běh - Luboš Brabec, | Jesuslecitona.org

... běhání - a ultramaratonu zvlášť. Inspiraci v Orálkově příběhu najde zkušený borec i nadšenec, který se statečně pere se svými prvními kilometry ... Můj dlouhý běh - Daniel Orálek | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... . Můj dlouhý běh je čtivá, vtipná a s nadhledem napsaná kniha o nenápadném půvabu běhání a ultramaratonu zvlášť. Inspiraci v Orálkově příběhu najde zkušený borec i hobík, který se statečně pere se svými prvními kilometry. (z atletického kroužku v Židlochovicích až do cíle Spartathlonu, a ještě dál) Můj dlouhý běh - Brabec, Luboš; Orálek, Daniel ; Atletické začátky ... Můj dlouhý běh - Daniel Orálek | KOSMAS.cz - vaše ... ... . (z atletického kroužku v Židlochovicích až do cíle Spartathlonu, a ještě dál) Můj dlouhý běh - Brabec, Luboš; Orálek, Daniel ; Atletické začátky na jižní Moravě, vrcholová atletika v 80. a 90. letech a ultradlouhé běhy v dalším miléniu: Spartathlon či Badwater Ultra. Složité hledání ideálního tréninku, ... EVN: Běh je můj nový život. ... Jak jste přišla na to, že běh je váš život? „Tak nějak to přišlo samo. První spouštěcí moment byl možná na půlmaratonu v Ústí, kde jsem ho běžela prvně a hned dobře. Po závodě jsme měli posezení s kamarády. Najednou jsme se začali bavit o lyžování, o tom, jak to bude vypadat ... Můj dlouhý běh je čtivá, vtipná a s nadhledem napsaná kniha o nenápadném půvabu běhání - a ultramaratonu zvlášť. Inspiraci v Orálkově příběhu najde zkušený borec i hobík, který se statečně pere se svými prvními kilometry. Můj dlouhý triatlon Autor Jiří Kaloč · 3.8.2016 Pravidlo číslo jedna zní: dělejte sport, který vás baví, i když to nezní vždy jako dobrý nápad. 1,9km plavání - 90km kolo - 21km běh, neboli poloviční Ironman triatlon, je přesně ten případ. Kniha Můj dlouhý běh:Druhé, rozšířené vydání úspěšné knihy. Ikona českého ultramaratonu Daniel Orálek (1970) v ní vypráví o touze objevit svoje limity a pokusit se dostat za ně, bolesti, dřině a pochybnostem navzdory. Můj dlouhý běh asi není tím nejoriginálnějším názvem, který kdy spatřil světlo světa. Ale o tom je celá kniha, autobiografie jedné z nejzajímavějších figur českého běhu vůbec. Autoři se vystříhali všech snah o vylepšení Danova životního příběhu. Ten je totiž zajímavý už sám o sobě....

INFORMACE

AUTOR
Luboš Brabec,
DIMENZE
12,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj dlouhý běh.pdf

POPIS

Druhé, rozšířené vydání úspěšné knihy. Ikona českého ultramaratonu Daniel Orálek (1970) v ní vypráví o touze objevit svoje limity a pokusit se dostat za ně, bolesti, dřině a pochybnostem navzdory. Podíváte se s ním do rozpálené pouště v Badwateru, přiblíží vám atmosféru jedinečného závodu s mexickými indiány z kmene Tarahumara a také euforii i hluboké dno legendárního Spartathlonu. Můj dlouhý běh je čtivá, vtipná a s nadhledem napsaná kniha o nenápadném půvabu běhání – a ultramaratonu zvlášť. Inspiraci v Orálkově příběhu najde zkušený borec i hobík, který se statečně pere se svými prvními kilometry.

Chcete si přečíst knihu?Můj dlouhý běh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Brabec,. Číst Můj dlouhý běh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY