Krásnější svět je možný, naše srdce to ví

Krásnější svět je možný, naše srdce to ví - Charles Eisenstein | Jesuslecitona.org

...ější svět je možný, naše srdce to ví Autor: Eisenstein, Charles Nakladatel: Maitrea EAN: 9788075003485 ISBN: 978-80-7500-348-5 Originál: The more beautiful world our hearts know is possible Překlad: Bernardová, Hana Popis: 1× kniha, brožovaná, 355 stran, česky Rozměry: 14,7 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Krásnější svět je možný, naše srdce to ví - Charles ... ... . vydání) Flipsnack is a digital catalog maker that makes it easy to create, publish and share html5 flipbooks. Upload a PDF or design from scratch flyers, magazines, books and more. Author: MAITREA, Catalog: Krásnější svět je možný, naše srdce to ví, Published: Mar 09, 2018 Všechny informace o produktu Kniha Krásnější svět je možný, naše srdce to ví - Eisenstein Charles, porovnání cen z internetových obch ... "Naše léčení přijde z okrajů. Jak by tomu mohlo být jinak ... ... . Upload a PDF or design from scratch flyers, magazines, books and more. Author: MAITREA, Catalog: Krásnější svět je možný, naše srdce to ví, Published: Mar 09, 2018 Všechny informace o produktu Kniha Krásnější svět je možný, naše srdce to ví - Eisenstein Charles, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Krásnější svět je možný, naše srdce to ví - Eisenstein Charles. › Záhady, tajemno › Krásnější svět je možný, naše srdce to ví Především nás ale Charles Eisenstein vybízí, abychom si osvojili radikálně odlišné chápání příčiny a následku, což se jeví jako jasná výzva k opuštění našeho starého světonázoru, abychom konečně mohli vytvořit krásnější svět, o kterém naše srdce vědí, že je možný. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Krásnější svět je možný a naše srdce to ví: záblesk naděje ve světě bez naděje ... Krásnější svět je možný a naše srdce to ví: záblesk naděje ve světě bez naděje. 25. 06. 2018, TOMÁŠ HAJZLER. Objevil jsem důležitou knihu a s ní i velmi inspirativního člověka, a tak vám o nich musím říct. Možná je znáte. Lidé, kteří strádají mimo naše dominantní ekonomické instituce, kteří pracují za velmi málo peně...

INFORMACE

AUTOR
Charles Eisenstein
DIMENZE
8,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Krásnější svět je možný, naše srdce to ví.pdf

POPIS

Co můžeme v době sociální a ekologické krize jako jednotlivci dělat, abychom učinili svět lepším místem? Tato inspirující a myšlenkově podnětná kniha slouží jako posilující protilátka vůči cynismu, frustraci a ochromení, které mnozí z nás pociťují, a nahrazuje je zásadním připomenutím toho, co je pravdivé: my všichni jsme spojeni a naše osobní rozhodnutí v sobě mají netušenou transformační sílu. Tím, že plně přijímáme a uplatňujeme tento princip vzájemné propojenosti, stáváme se účinnějšími hybateli změny a máme silnější pozitivní vliv na svět. Charles Eisenstein v této knize líčí skutečné životní příběhy lidí, které ukazují, jak jednotlivé malé činy odvahy, laskavosti a sebedůvěry mohou změnit vůdčí příběh naší kultury – příběh oddělenosti – který, jak autor vysvětluje, vyvolal současnou planetární krizi. Přivádí nás k uvědomění hluboké moudrosti, kterou všichni přirozeně známe: dokud sami sebe nedáme do pořádku, každý čin, který podnikneme – bez ohledu na to, jak dobré jsou naše úmysly – bude nakonec pomýlený a v rozporu se srdcem. Především nás ale Charles Eisenstein vybízí, abychom si osvojili radikálně odlišné chápání příčiny a následku, což se jeví jako jasná výzva k opuštění našeho starého světonázoru, abychom konečně mohli vytvořit krásnější svět, o kterém naše srdce vědí, že je možný.

Chcete si přečíst knihu?Krásnější svět je možný, naše srdce to ví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Eisenstein. Číst Krásnější svět je možný, naše srdce to ví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY