Hon na mrtvého

Hon na mrtvého - Tim Weaver | Jesuslecitona.org

...ický ... Všechny informace o produktu Kniha Hon na mrtvého - Weaver Tim, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hon na mrtvého - Weaver Tim ... David Raker série | Databáze knih ... . Více o e-knize Hon na mrtvého (David Raker 1) Před rokem bylo nalezeno tělo Alexe Townea. Před měsícem ho jeho matka viděla na ulici. Před týdnem David Raker souhlasil, že ho vypátrá. Nyní si přeje, aby tenhle případ nikdy nevzal. Syn Mary Towneové Alex před šesti lety zmizel. Hon na mrtvého Mystery Press Tištěné knihy můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento prod ... David Raker série | Databáze knih ... . Syn Mary Towneové Alex před šesti lety zmizel. Hon na mrtvého Mystery Press Tištěné knihy můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 334 Kč s rychlým doručením. Mystery Press Hon na mrtvého Tištěné knihy Kniha Hon na mrtvého:První případ Davida Rakera, specialisty na pátrání po pohřešovaných osobáchPřed rokem bylo nalezeno tělo Alexe Townea.Před měsícem ho ... PRVNÍ PŘÍPAD DAVIDA RAKERA, SPECIALISTY NA PÁTRÁNÍ PO POHŘEŠOVANÝCH OSOBÁCH... Před rokem bylo nalezeno tělo Alexe Townea. Před měsícem ho jeho matka viděla na ulici. Před týdnem David Raker souhlasil, že ho vypátrá. Nyní si přeje, aby tenhle případ... Hon na mrtvého. Kto napísal knihu Hon na mrtvého? Autorom je Hon na mrtvého. Hodnotenia, recenzie, zaujímavosti a informácie o knihe. Možnosť nákupu elektronickej verzie knihy. Booxy - Databáza kníh. Před rokem bylo nalezeno tělo Alexe Townea.. Před měsícem ho jeho matka viděla na ulici.. Před týdnem David Raker souhlasil, že ho vypátrá.. Nyní si přeje, aby tenhle případ nikdy nevzal.. Syn Mary Towneové Alex před šesti lety zmizel. Pět let nato ho konečně našli - mrtvého ve vraku auta. Jenže pak ho jeho matka uviděla na ulici, živého a zdravého… Hon na mrtvého Autor: Weaver, Tim Nakladatel: Mystery Press EAN: 9788075880451 ISBN: 978-80-7588-045-1 Originál: Chasing The Dead Překlad: Lexová, Alžběta Popis: 1× kniha, vázaná, 384 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,2 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Pět let nato ho konečně našli - mrtvého ve vraku auta. Jenže pak ho jeho matka uviděla na ulici, živého a zdravého… David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách, tenhle případ nechce vzít: nepochybuje o tom, že Alexovu matku jen přemohl žal a viděla to, co vidět chtěla. Elektronická kniha Hon na mrtvého na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Hon na mrtvého od ostatních uživatelů. Nakupujte... Hon na mrtvého Weaver Tim Cena: 229 Kč 100 % celkové hodnocení 3 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi. jen ohodnotit. Specifikace ... Hon na mrtvého. Weaver, Tim. Vydání: Mystery Press 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 86460. Úvodní díl z napínavé řady moderních detektivních thrillerů z řady David Raker. Specialista na pátrání po pohřešovaných osobách David zjišťuje, že na svůj nejnovější hrozivý případ by raději zapomněl....

INFORMACE

AUTOR
Tim Weaver
DIMENZE
7,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Hon na mrtvého.pdf

POPIS

První případ Davida Rakera, specialisty na pátrání po pohřešovaných osobách... Před rokem bylo nalezeno tělo Alexe Townea. Před měsícem ho jeho matka viděla na ulici. Před týdnem David Raker souhlasil, že ho vypátrá. Nyní si přeje, aby tenhle případ nikdy nevzal. Syn Mary Towneové Alex před šesti lety zmizel. Pět let nato ho konečně našli – mrtvého ve vraku auta. Jenže pak ho jeho matka uviděla na ulici, živého a zdravého… David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách, tenhle případ nechce vzít: nepochybuje o tom, že Alexovu matku jen přemohl žal a viděla to, co vidět chtěla. Jenže sám dobře ví, jak obtížné je vyrovnat se se ztrátou někoho blízkého, a tak nakonec neochotně svolí. Čím hlouběji Raker do případu zabředá, tím palčivěji si uvědomuje, že Alex nebyl ani zdaleka tak nevinný, jak se jeho matka domnívala. V jeho minulosti je pohřbeno mnoho tajemství, která neměla nikdy spatřit světlo světa – a střeží je velmi, velmi nebezpeční lidé. Raker brzy zjistí, že člověka může potkat i mnohem horší osud než je smrt.

Chcete si přečíst knihu?Hon na mrtvého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Weaver. Číst Hon na mrtvého Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY