Zátěžová funkční diagnostika ve sportu: východiska, aplikace a interpretace

Zátěžová funkční diagnostika ve sportu: východiska, aplikace a interpretace - Jan Heller | Jesuslecitona.org

...diagnostika ve sportu: východiska, aplikace a interpretace Jan Heller Nakladatel: Karolinum 2019 Zátěžová funkční diagnostika ve sportu - Východiska, aplikace a interpretace - východiska, aplikace a interpretace - Jan Heller Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerobních zátěžových testů u sportovců různého zaměření ... Zátěžová funkční diagnostika ve sportu (východiska ... ... . Zátěžová funkční diagnostika ve sportu (východiska, aplikace a interpretace) Heller Jan. Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerobních zátěžových testů u sportovců různého zaměření. Zátěžová funkční diagnostika ve sportu. východiska, aplikace a interpretace . Autor: Jan Heller Vydavateľstvo: Univerzita Karl ... Zátěžová funkční diagnostika ve sportu (východiska ... ... . Zátěžová funkční diagnostika ve sportu (východiska, aplikace a interpretace) Heller Jan. Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerobních zátěžových testů u sportovců různého zaměření. Zátěžová funkční diagnostika ve sportu. východiska, aplikace a interpretace . Autor: Jan Heller Vydavateľstvo: Univerzita Karlova 2017 EAN: 9788024633596 Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerob...

INFORMACE

AUTOR
Jan Heller
DIMENZE
8,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Zátěžová funkční diagnostika ve sportu: východiska, aplikace a interpretace.pdf

POPIS

Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerobních zátěžových testů u sportovců různého zaměření. Hlavní část monografie prezentuje původní data ze zátěžového testování českých sportovců a sportovkyň vysoké výkonnosti řady sportovních disciplín. Na základě kritické analýzy je diskutován výběr fyziologických ukazatelů a volba diagnostických postupů relevantních pro jednotlivé sporty a sportovní disciplíny. Výsledky komplexních programů aerobní a anaerobní zátěžové diagnostiky cílené dle sportovního zaměření mohou zajišťovat tak kvalitní zpětnovazebnou informaci o účinnosti předchozí tréninkové přípravy v oblastech různých funkčních a metabolických kapacit, které jsou relevantní specifickému sportovnímu výkonu.

Chcete si přečíst knihu?Zátěžová funkční diagnostika ve sportu: východiska, aplikace a interpretace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Heller. Číst Zátěžová funkční diagnostika ve sportu: východiska, aplikace a interpretace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY