Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2017

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2017 - Lenka Suchomelová (ed.) | Jesuslecitona.org

...ES do dnešního dne změněny.. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob ... Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 ... ... . Úvodní slovo Jiří Hasil, p. 5-6 Recenze Lenka Suchomelová — editorka (2017): Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2017. Žijeme v Česku, umíme česky vede přístupnou a záživnou formou od základních pojmů k osvojení kompletní české gramatiky. Slouží tedy i jako stručná mluvnice českého jazyka. Každá lekce obsahuje úvodní text, gramatická a poslechová cvičení a ... Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 ... ... . Slouží tedy i jako stručná mluvnice českého jazyka. Každá lekce obsahuje úvodní text, gramatická a poslechová cvičení a v závěru shrnutí, které lze z učebnice vyjmout a využít pro ... Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2019 ... Mezi přispěvateli pochopitelně převažují učitelé češtiny jako cizího jazyka, ale najdeme zde rovněž lingvisty, specialisty na kulturu a reálie různých jazykových oblastí a další odborníky. Čtenáři ve sborníku tradičně najdou informace o nově vydaných ......

INFORMACE

AUTOR
Lenka Suchomelová (ed.)
DIMENZE
9,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2017.pdf

POPIS

V pořadí již dvanáctý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) nabízí čtenářům výběr těch nejdůležitějších a nejzajímavějších příspěvků přednesených na čtyřech pravidelných společných setkáních Asociace uskutečněných v roce 2017. Mezi přednášejícími se i v tomto roce objevili nejen specialisté z různých oborů, ale především lingvisté a učitelé jazyků. Ve sborníku zájemci naleznou prezentace zajímavých a užitečných výukových pramenů – učebnic češtiny pro cizince, slovníku, online aplikace a dalších doplňujících materiálů. Ve stejnojmenné sekci uveřejňujeme rovněž příspěvek představující fungování Jazykového kompetenčního centra pro němčinu a češtinu v česko-německém pohraničí. Mezi hlavními přednesenými tématy najdeme inspiraci pro další vzdělávání učitelů v českém i evropském prostředí, online výuku či výuku dětí. Dále autoři představují jazykové nástroje Evropské unie (zejména Společný evropský referenční rámec pro jazyky a Evropské jazykové portfolio). V rámci tradiční rubriky Příklady dobré praxe jsme se letos zaměřili především na jazykovou výuku v nehomogenní třídě a výuku seniorů. Novinku v letošním sborníku představuje oddíl prezentující práce studentů a absolventů zastoupený v tomto roce prací o neverbální komunikaci. Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka, z. s. (AUČCJ) je odborná zájmová organizace učitelů češtiny jako cizího jazyka na všech stupních a typech škol i mimoškolských vzdělávacích zařízení. AUČCJ byla založena v roce 2003. Od té doby se uskutečňují pravidelná setkání a semináře, na kterých vystupují učitelé a odborníci z České republiky i ze zahraničí.

Chcete si přečíst knihu?Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2017 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Suchomelová (ed.). Číst Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2017 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY