Honba za Cézannem

Honba za Cézannem - Peter Mayle | Jesuslecitona.org

...hu Honba za Cézannem (Peter Mayle) s 29 % slevou za 148 Kč v ověřeném obchodě ... Kniha: Honba za Cézannem (Peter Mayle) | Martinus ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všechny informace o produktu Kniha Honba za Cézannem - Peter Mayle, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Honba za Cézannem - Peter Mayle. Honba za Cézannem Autor: Mayle, Peter Nakladatel: Olympia EAN: 9788070339503 ISBN: 80-7033-950- Originál: Chasing Cézanne Překlad: Millar, Paul Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Honba za Cézannem . Peter Mayle; Peter Mayle . 4,7 . Sledovať autora ... Kniha: Honba za Cézannem (Peter Mayle) | Martinus ... . vydání) Honba za Cézannem . Peter Mayle; Peter Mayle . 4,7 . Sledovať autora . Peter Mayle (nar. 14. júna 1939 v Brightone, Veľká Británia) je od roku 1975 autorom mnohých vzdelávacích kníh, zameraných najmä na sexuálnu výchovu detí a mládeže, ktoré začal písať po ukončení 15-ročnej činnosti v reklame. 174 Kč Honba za Cézannem - Mayle Peter. Andre Kelly, fotograf exkluzivního časopisu DQ, odjíždí do jižní Francie, aby udělal snímky luxusního sídla podnikatele Bernarda Denoyera. Přitom se stane svědkem podivné scény: Cézannův obraz nesmírné hodnoty je spr...

INFORMACE

AUTOR
Peter Mayle
DIMENZE
4,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Honba za Cézannem.pdf

POPIS

KamilaJameson-Porterová, šéfredaktorka newyorského, velmi módního časopisu, vyšle svého nejlepšího fotografa André Kellyho do jižní Francie vytvořit snímky luxusního sídla jednoho význačnéhopodnikatele. André se přitom stane svědkem podezřelé scény: vidí, jak je nesmírně cenný Cézannův obraz z vily odvážen nesmírně otlučenou dodávkou. Pochopitelně v době, kdy majitel vily a obrazu není přítomen. Zvědavý André zjistí, že zde patrně jde o výnosný obchod s padělky, do něhož je nejspíšnějak zapletena i jeho šéfová. Spojí se s odborníkem na impresionisty Cyrusem Pinem a začíná nebezpečná honba po Francii od Paříže po Côte d´Azur, při níž se ovšem vždycky najde čas na typicky francouzské gastronomické radovánky.

Chcete si přečíst knihu?Honba za Cézannem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Mayle. Číst Honba za Cézannem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY