Uspávanky

Uspávanky - Jan Skácel | Jesuslecitona.org

...chla Viktorii, letadlem, Mozartem nebo hloupými kocoury ... Hudobné CD: Katarína Koščová: Uspávanky (Katarína Koščová ... ... . Klasické slovenské uspávanky. Spiže mi, spi. Spiže mi, spi, maj krásne sny. A ty, chlapček, pozor daj, na bubienok nebúchaj. Uspávanky. 905 likes. Uspávanky zo Slovenska ale aj rusínske, moldavské či dokonca jedna chorvátska - to je CD, ktoré sme nahrali pre deti aj dospelých. Uspávanka môže byť: . pieseň, ktorou matka prejavovala lásku svojmu dieťaťu. Spievali sa nad kolískou vyznačujúc sa pokojným ryt ... Katarína Koščová, Martin Husovský, Veronika Husovská ... ... . Spievali sa nad kolískou vyznačujúc sa pokojným rytmom a melódiou.Spev uspávanky bol sprevádzaný rytmickými pohybmi kolísky. Žánrovo patria uspávanky k lyrickým ľudovým piesňam využívajúc žartovné aj vážne motívy. Projekt riekanky.sk vznikol z nadšenia jedného človeka. Nájdete tu mnoho pesničiek, uspávaniek, riekaniek, hádaniek, vyčítaniek, básničiek, rozprávok či hier pre Vašich najmenších. Uspávanky doslova zpívají o přírodě, zvířatech, pohádkách, umělcích a dalších věcech. Krásné příběhy doprovází stejně poutavé obrázky, ať už jde o jednoduchou černobílou nebo hřejivou barevnou tvorbu. Jde o opravdu zdařilé dílo. Já i moji malí posluchači vám knihu vřele doporučujeme. Uspávanky a vstávanky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Uspávanky. 1,2 tis. Páči sa mi to. Čarovné autorské uspávanky pre malých i veľkých z rodinnej dielne Kataríny Koščovej, Martina Husovského a Veroniky Husovskej. Album prináša 13 originálnych... Zbierka 12 detských pesničiek v podobe uspávan...

INFORMACE

AUTOR
Jan Skácel
DIMENZE
10,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Uspávanky.pdf

POPIS

Poezie, která se má číst dětem, aby lépe spaly. Obsahuje napínavé, dobrodružné a zábavné příběhy pro děti, např. Uspávanka s vosou, která píchla Viktorii, Uspávanka s plavčíkem a velrybou, Uspávanka s loupežníky a nebojácným chlapcem, atd. Najdeme tu nově zpracované pohádkové motivy o ovečkách jdoucích přes lávku, o popelčině oříšku, o hloupých kocourech a chytré myši, ale i krásnou parafrázi na klasickou básničku o studánce v lese. Verše jsou doplněny líbeznými ilustracemi výtvarnice Zdenky Gelnarové.

Chcete si přečíst knihu?Uspávanky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Skácel. Číst Uspávanky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY