O Fotki Andrej Pešta

O Fotki Andrej Pešta - - | Jesuslecitona.org

...21-2009) byl významnou romskou osobností, a jako amatérský fotograf zachytil život kolem sebe v období 50 ... O Fotki • RESPEKT ... .-80. let minulého století. Kniha přináší ... O Fotki Andrej Pešta. ... Koupit. Anotace. Andrej Pešta (1921-2009) byl významnou romskou osobností, a jako amatérský fotograf zachytil život kolem sebe v období 50.-80. let minulého století. Kniha přináší prezentaci takřka jednoho sta fotografií, jimž je v knize dán maximální prostor. ... O Fotki od Andrej Pešta v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. ... Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty | Go To Brno ... . ... O Fotki od Andrej Pešta v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Muzeum romské kultury při této příležitosti vydává doprovodnou fotografickou publikaci - Andrej Pešta, O Fotki. Ke spolupráci na výstavním projektu a doprovodné publikaci byl přizván externí kurátor Tomáš Pospěch. Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty 23. 3. 2018 - 30. 9. 2018 externí kurátor: Tomáš Pospěch O Fotki Andrej Pešta. Skladem 5+ ks 373 Kč Běžná cena 444 Kč. Ušetříte 71 Kč (16 %) ... Andrej Pešta (1921-2009) byl významnou romskou osobností, a jako amatérský fotograf zachytil život kolem sebe v období 50.-80. let minulého století. Kniha přináší prezentaci takřka jednoho sta fotografií, jimž je v knize dán ... Andrej Pešta (1921-2009) byl významnou romskou osobností, a jako amatérský fotograf zachytil život kolem sebe v období 50.-80. let minulého století. Kniha přináší prezentaci takřka jednoho sta fotografií, jimž je v knize dán maximální prostor. Fotografie jsou dále doplněné také indexem s podrobnými popiskami.Součástí knihy je text teoretika fotografie Tomáše ... Andrej Pešta (1921-2009) byl významnou romskou osobností, a jako amatérský fotograf zachytil život kolem sebe v období 50.-80. let minulého století. Kniha přináší prezentaci takřka jednoho sta fotografií, jimž je v knize dán maximální prostor. Fotografie jsou dále doplněné také indexem s podrobnými popiskami. O Fotki. Andrej Pešta. Andrej Pešta (1921-2009) byl významnou romskou osobností, a jako amatérský fotograf zachytil život kolem sebe v období 50.-80. let minulého století. Andrej Pešta (1921-2009) byl významnou romskou osobností, a jako amatérský fotograf zachytil život kolem sebe v období 50.-80. let minulého století. Kniha přináší prezentaci takřka jednoho...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,45 MB
NÁZEV SOUBORU
O Fotki Andrej Pešta.pdf

POPIS

Andrej Pešta (1921-2009) byl významnou romskou osobností, a jako amatérský fotograf zachytil život kolem sebe v období 50.-80. let minulého století. Kniha přináší prezentaci takřka jednoho sta fotografií, jimž je v knize dán maximální prostor. Fotografie jsou dále doplněné také indexem s podrobnými popiskami. Součástí knihy je text teoretika fotografie Tomáše Pospěcha, v úvodu knihy se k fotografiím a zejména ke své osobní zkušenosti s jejich tvůrcem ve vzpomínce vyslovuje historička a muzeoložka Jana Horváthová, stav a vývoj sbírky Peštových fotografií ve sbírkách Muzea romské kultury je popsán od kurátora Adama Holubovského a v závěrečné části knihy čtenář nalezne dva texty pojednávající o historické osobnosti Andreje Pešty z pera historika Dušana Slačka a romistky Milady Závodské. Kniha vychází v česko-anglické jazykové verzi, obsahuje také medailon Andreje Pešty v romském jazyce. Autoři textů: Jana Habrovcová, Jana Horváthová, Adam Holubovský, Tomáš Pospěch, Dušan Slačka, Milada Závodská. Fotografie Andrej Pešta, Jana Horváthová, Lenka Grossmannová. Překlad do angličtiny Karolína Ryvolová, Callum Eade. Překlad do romštiny Eva Danišová.

Chcete si přečíst knihu?O Fotki Andrej Pešta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst O Fotki Andrej Pešta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY