Malá baletka - Rosa a tři přání

Malá baletka - Rosa a tři přání - Darcey Bussellová | Jesuslecitona.org

...ina. počet dílů v sérii: 15. vyhledávací pomocník: 7 ... Malá baletka - Rosa a tři přání - Knihkupectví Luxor ... . - Rosa a labutí princezna; 8. - Rosa a pták Ohnivák; 9. - Rosa a měsíční kámen; 10. - Rosa a zvláštní cena; 11. - Rosa a kouzelný sen; 12. - Rosa a tři přání; 13. - Nela a tančící kocour; 14. - Nela a Stříbrný jednorožec Malá baletka - Rosa a tři přání. Darcey Bussell. Externí sklad. Více » ... Tři přání DVD . Jakou šanci má pohádka, když ve světě řádí socia ... Malá baletka - Rosa a tři přání - Darcey Bussellová ... ... . Jakou šanci má pohádka, když ve světě řádí socialistický realismus? Smutný hrdina příběhu Petr (Rade Marković), řadový právník stavebního podniku, se tísní v malém bytě na Žižkově spolu s manželkou a starými rodiči a zoufale zápasí s nedostatkem peněz. Malá baletka. Malá baletka Název. Nela a Stříbrný jednorožec Podnázev. Darcey Bussellová Autoři. Darcey Bussellová Autor. 0289402Kód: 9788020450036EAN: 978-80-204-5003-6ISBN: Mladá fronta Výrobce: Skladem na centráleDostupnost: 189 ... 12. kniha v sérii Malá baletka. O čem je kniha Rosa a tři přání? Rosa ví, že nastal čas, aby předala své speciální červené baletní střevíčky jiné holčičce. Než to ale udělá, její přátelé v Zemi kouzel ještě naposledy potřebují, aby jim pomohla! Zboží ze stejné kategorie - Šikulka - Vyšívání, šití a pletení krok. Vykopej si mamuta. Zahraj si na lovce fosilií a získej krásné modely pravěkých zvířat!...

INFORMACE

AUTOR
Darcey Bussellová
DIMENZE
6,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá baletka - Rosa a tři přání.pdf

POPIS

Rosa ví, že nastal čas, aby předala své speciální červené baletní střevíčky jiné holčičce. Než to ale udělá, její přátelé v Zemi kouzel ještě naposledy potřebují, aby jim pomohla! Tentokrát musí zachránit panenku Coppélii, kterou ukradl zlý Myší král. Podaří se jí ho přelstít a přivést Coppélii zpátky hračkáři Leonardovi? A čeho se bude týkat přání, o které požádá kouzelnou křišťálovou kouli?

Chcete si přečíst knihu?Malá baletka - Rosa a tři přání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darcey Bussellová. Číst Malá baletka - Rosa a tři přání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY