Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši)

Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši) - - | Jesuslecitona.org

... lépe soustředit, cítit se sebevědomější a mnohem vyrovnanější ... Jóga - Fit na těle i na duši | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Fit na těle i na duši, Úvod do základů Jógy. ... V knize Jóga: Fit na těle i na duši se seznámíte s myš- lenkami, z nichž jóga jako životní styl vychází. Mimo to se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení, včetně ... Jóga - Fit na těle i na duši, Úvod do základů Jógy ... Jóga - ... Kniha: Jóga Fit na těle i na duši | Knihy.ABZ.cz ... ... Jóga - Fit na těle i na duši, Úvod do základů Jógy ... Jóga - Fit na těle i na duši, Úvod do základů Jógy Ihned k odeslání ... Nyní nedostupné. 182 Kč. Transcendentální meditace Ihned k odeslání. 60 Kč. Úvod do integrální jógy Ihned k odeslání ... Jóga - Fit na těle i na duši. Úvod do základů jógy 2018, k. autorů. Chcete se naučit, jak stát rovní jako svíčka s nohama ve vzduchu? Nebo nenáročným způsobem a bez velkých energetických výdajů posílit svaly? kolektiv autorů, Jóga - Fit na těle i na duši. Úvod do základů jógy, Omega, 2018 Kareen Zebroff , Jóga pro každého , Beta-Dobrovský, 2003 Paramahansa svámí Maheshwarananda , Jóga proti bolestem v zádech , DNM import-export, 2003...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši).pdf

POPIS

Chcete se naučit, jak stát rovní jako svíčka s nohama ve vzduchu? Nebo nenáročným způsobem a bez velkých energetických výdajů posílit svaly? Jóga není pro nic za nic už po staletí považována za životní styl, který udržuje tělo ohebné a ve špičkové formě. Jenže jóga je mnohem více než jen to. Co všechno se za tímto indickým učením skrývá? Proč je jóga vlastně tak zdraví prospěšná? V knize Jóga: Fit na těle i na duši se seznámíte s myš- lenkami, z nichž jóga jako životní styl vychází. Mimo to se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení, včetně nejznámějšího Pozdravu slunci. Namasté!

Chcete si přečíst knihu?Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY