Eben Emael: Pevnost jako monument marnosti

Eben Emael: Pevnost jako monument marnosti - Václav Junek | Jesuslecitona.org

...témy opevnění. Další, kdo se touto cestou vydal, byli Belgičané se svojí velkolepou pevností známou jako Objednávejte knihu Eben Emael - Pevnost jako monument marnosti v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Eben Emael: Pevnost jako monument marnosti - KOSMAS.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Eben Emael - Pevnost jako monument ... Eben Emael - Pevnost jako monument marnosti | antikvariat ... ... . Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Eben Emael - Pevnost jako monument marnosti (česky) Knihu si práve ... Další, kdo se touto cestou vydal, byli Belgičané se svojí velkolepou pevností známou jako Eben Emael. Mohutná pevnost byla volným pokračováním Maginotovy linie a dopadla úplně stejně, jako celá tato opevněná soustava. ... Eben Emael - Pevnost jako monument marnosti / Václav Junek Militaria + zbran ... Další, kdo se touto cestou vydal, byli Belgičané se svojí velkolepou pevností známou jako Eben Emael. Mohutná pevnost byla volným pokračováním Maginotovy linie a dopadla úplně stejně, jako celá tato opevněná soustava. ... Nejen Francie spoléhala na začátku druhé světové války na své betonové pevnosti a systémy opevnění. Další, kdo se touto cestou vydal, byli Belgičané se svojí velkolepou pevností známou jako Eben Emael. Název: Eben Emael - Pevnost jako monument marnosti. Autor: Václav Junek. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Military; ISBN: 978-80-7376-497-5. EAN: 9788073764975. Objednací kód: NA310671 Eben Emael- pevnost jako monument marnosti ... Další, kdo se touto cestou vydal, byli Belgičané se svojí velkolepou pevností známou jako Eben Emael. Mohutná pevnost byla volným pokračováním Maginotovy linie a dopadla úplně stejně, jako celá tato opevněná soustava. Stala se dějištěm první velké operace německých ... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > O > Opevnění > Belgie. Eben Emael - Pevnost jako monument marnosti Pevnost jako monument marnosti • Vojnové fakty • Václav Junek • Nakladatelství Olympia • 2018/03. Nejen Francie spoléhala na začátku druhé světové války na své betonové pevnosti a systémy opevnění. Eben Emael- pevnost jako monument marnosti. JUNEK VÁCLAV. Běžně 359 K ... Eben Emael - Pevnost jako monument marnosti. Junek Václav. 359 Kč ... Naděje na konci cesty. Další příběhy hospice Duha - Jana Sieberová: Krátky popis: Diskontní produkt Naděje na konci cesty.Další příběhy hospice Duha - Jana Sieberová od výrobce Triton u nás najdete v akcii od 143 Kč : Obvyklá cena Eben Emael - Pevnost jako monument marnosti...

INFORMACE

AUTOR
Václav Junek
DIMENZE
6,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Eben Emael: Pevnost jako monument marnosti.pdf

POPIS

Nejen Francie spoléhala na začátku druhé světové války na své betonové pevnosti a systémy opevnění. Další, kdo se touto cestou vydal, byli Belgičané se svojí velkolepou pevností známou jako Eben Emael. Mohutná pevnost byla volným pokračováním Maginotovy linie a dopadla úplně stejně, jako celá tato opevněná soustava. Stala se dějištěm první velké operace německých výsadkových sil (včetně prvního použití kluzáků), které doslova přes noc ovládli nejen samotnou pevnost, ale celé přilehlé okolí a urychlili tím postup německých nacistických vojsk dál do Belgie a Francie.Kniha Václava Junka se zaměřuje na opevnění Eben Emaelu, souvislosti s ostatními opevněními, na neadekvátnost podobných staveb pro obranu v moderním způsobu vedení války, samotnou operaci i na celkovou situaci Belgie na počátku druhé světové války. Kniha je doplněna řadou dobových fotografií a ilustrací i vlastními fotografiemi autora, který se na Eben Emael několikrát osobně vydal.

Chcete si přečíst knihu?Eben Emael: Pevnost jako monument marnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Junek. Číst Eben Emael: Pevnost jako monument marnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY