Tajemství harmonie: Okamžiky štěstí

Tajemství harmonie: Okamžiky štěstí - - | Jesuslecitona.org

...at, je zde popsána široká škála technik, najdete tu odpovědi na většinu otázek týkajících se meditace ... Kniha Tajemství harmonie: Okamžiky štěstí | Dobré Knihy.cz ... . Kategorie: Ostatní knihy Gyles Brandreth nyní svých 7 Tajemství štěstí přináší i vám. Tajemství jsou to jednoduchá, snadno zapamatovatelná, ale obtížně dosažitelná.Nalezl je na konci své cesty za štěstím - v psychiatrickém křesle s pomocí Dr. Anthonyho Clarea. Můžu říct, že to je věco do kapsy pro celou rodinu. Vyřádí se s ní i dospělý. Manžel se sám snaž ... Okamžiky štěstí - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Můžu říct, že to je věco do kapsy pro celou rodinu. Vyřádí se s ní i dospělý. Manžel se sám snažil motat podle návodu na youtube a vždycky, když se mu něco povedlo (ale i nepovedlo :-D), tak se mi přišel pochlubit. Tajemství Harmonie Okamžiky štěstí: 100 aktivit, projektů, cvičení (978-80-7549-644-7) Kniha - 184 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Přejete si šťastný a klidný život? Stejně jako vy má toto přání většina lidí, ale málokdo ví, jak si jej splnit. Autor:neuveden Rozměr:191 x 270 x 18 mm Počet stran:132 Vazba:Brožovaná Výrobce:Sun Rok vydání:2017...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství harmonie: Okamžiky štěstí.pdf

POPIS

Přejete si šťastný a klidný život? Stejně jako vy má toto přání většina lidí, ale málokdo ví, jak si jej splnit. Klíčem je bdělá pozornost a tato kniha vám nabídne rovnou 100 malých cest k pozornějšímu životu. Na originálně navržených stránkách najdete cvičení, malé meditace, jógu, krásné omalovánky, speciální domácí projekty a nápady na wellness, které vám umožní objevit šťastné momenty v každodenním životě.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství harmonie: Okamžiky štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tajemství harmonie: Okamžiky štěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY