Management a hospodaření muzeí

Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, | Jesuslecitona.org

...95 +420 224 814 621 Pondělí - pátek 8-16 hod ... Management a hospodaření muzeí Nakladatelství Karolinum ... . Kontaktní osoby Veronika Gajdoštíková GRADA Projektový management . Druhé vydání nejprodávanější publikace o projektovém managementu je komplexním průvodcem pro všechny projektové manažery, vedoucí projektů, podnikatele a studenty. Kniha Projektový management se podrobně věnuje všem fázím řízení projektu a také specifickým oblastem integrovaného ... Srovnání cen Management současný a budo ... Management a hospodaření muzeí Nakladatelství Karolinum ... ... Srovnání cen Management současný a budoucí. Nejlevnější e-shop Knihy Dobra. Cena 251 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Management a hospodaření muzeí. (Ochrana František, Plaček Michal, Půček Milan Jan, Šimčí ...) se muzeí - Národní informaþní a poradenské středisko pro kulturu (zkratka NIPOS). Tento þlánek též navazuje na širší výzkum, v rámci něhož byla zpracována monografie týkající se managementu a hospodaření muzeí (viz Ochrana a kol. 2017). Problematika muzeí a muzejnictví je v literatuře zkoumána z různých hledisek....

INFORMACE

AUTOR
František Ochrana,
DIMENZE
11,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Management a hospodaření muzeí.pdf

POPIS

Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z historického, muzeologického, kulturního, funkčního, sociologického, statistického, ekonomického, manažerského, marketingového i administrativně správního aspektu. Publikace má vedle teoretického přínosu také přínos praktický – teoretické závěry opírající se o empirické prozkoumání reality fungování muzeí mohou být zdrojem informací, jak naplňovat úkoly muzeí uložené legislativou, jak efektivně chránit sbírku a účelně s ní nakládat, jak hospodárně pracovat s rozpočtem a majetkem muzea, jak motivovat a vést zaměstnance a jak účinně provádět prezentaci a marketing muzea. V neposlední řadě mohou být výsledky zkoumání využity také jako zdroj informací pro předkladatele vládních návrhů zákonů, které se týkají zakládání a řízení muzeí a jejich hospodaření.

Chcete si přečíst knihu?Management a hospodaření muzeí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Ochrana,. Číst Management a hospodaření muzeí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY