Griša – Zkáza a naděje

Griša – Zkáza a naděje - Leigh Bardugo | Jesuslecitona.org

.... V závěru napínavého příběhu nás čeká velká bitva, ve které se rozhodne, kdo převezme moc nad Ravkou ... Griša - Zkáza a naděje | Albatrosmedia.cz ... . Griša: Zkáza a naděje . Leigh Bardugo; Leigh Bardugo . 4,7 . Sledovať autora . Cizojazyčná literatura Děti a mláde ž Ezoterika a duchovno Sci-fi, fantasy, horory Učebnice a ... Griša - Zkáza a naděje Autor: Bardugo, Leigh Nakladatel: Fragment EAN: 9788025336151 ISBN: 978-80-253-3615-1 Originál: Ruin and Rising Překlad: Žemlová, Julie Popis: 1× kniha, vázaná, 344 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,7 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Griša - Zkáza a naděje Leigh Bardugo. 5,0 ( 1) Hlavní město padlo a Alina se musí přenést pře ... Kniha Griša 3 - Zkáza a naděje - Leigh Bardugo | knizniklub.cz ... . vydání) Griša - Zkáza a naděje Leigh Bardugo. 5,0 ( 1) Hlavní město padlo a Alina se musí přenést přes staré křivdy. Třetí a závěrečný díl světového bestselleru! Temnyj ovládl Ravku a osud celé země tak leží v rukou zlomené světlonošky, zneuctěného stopaře a pozůstalých členů kdysi úctyhodné magické armády ... Konečně, je tu poslední díl série Griša. Jeho název je Zkáza a naděje, a obálku této knihy zdobí mystický a vždy nádherný fénix. Nevadí mi, že série končí, protože si mě nijak extra nezískala. Ale i tak, jedná se o poslední díl, a paradoxně se mi líbil snad i nejvíce. Zkáza a naděje kniha od: Leigh Bardugo. 81 % 344 hodnocení ... Griša 3. Žánr: Fantasy, Pro děti a m...

INFORMACE

AUTOR
Leigh Bardugo
DIMENZE
10,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Griša – Zkáza a naděje.pdf

POPIS

Hlavní město Ravky padlo a na trůn usedl Temnyj. Zesláblá Alina se skrývá hluboko pod zemí ve starobylém jeskynním labyrintu a nabírá síly k dalšímu boji. Jen s velkým přemáháním snáší nechtěnou péči fanatiků, kteří ji začali uctívat jako svatou. V hlavě se jí rodí plán, postavený na nejistých základech. Dočká se pomoci od svého spojence prince Lantsovova, po kterém se ale slehla zem? Podaří se jí najít bájného ohnivého ptáka a využít jeho moc v boji proti temnotě? Jisté je, že válka je na spadnutí a Alinin neúspěch bude znamenat zkázu nejen pro ni, ale i pro celou zemi.

Chcete si přečíst knihu?Griša – Zkáza a naděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leigh Bardugo. Číst Griša – Zkáza a naděje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY