Časodějové – Číselné jméno

Časodějové – Číselné jméno - Natalja Ščerba | Jesuslecitona.org

...í se klíčníkům najít ... Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen ... Časodějové - Číselné jméno - Humbook ... . Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Knihy Beletrie pro děti a mládež Fantasy, sci-fi, horory Časodějové Číselné jméno. Časodějové Číselné jméno. Natalja Ščerba. Vasilisa se stěhuje na Černovíl, kde konečně začíná studovat to pravé časodějnictví. Od nové kamarádky Bouřky se tu naučí nejen okřídlený boj, ale i bojové efery. Bazar knih. Nabízím knihu časodějové - číse ... Časodějové - Číselné jméno - Humbook ... . Od nové kamarádky Bouřky se tu naučí nejen okřídlený boj, ale i bojové efery. Bazar knih. Nabízím knihu časodějové - číselné jméno. ČBDB.cz - Databáze knih. Časodějové - Číselné jméno. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
Natalja Ščerba
DIMENZE
4,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Časodějové – Číselné jméno.pdf

POPIS

Ve čtvrtém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, budou klíčníci hledat Rozeklaný zámek… Vasilisa začala konečně studovat skutečné časodějnictví. Na Černovílu – zámku Královny temných víl zdokonaluje po boku své kamarádky Bouře své bojové schopnosti. Doba je zlá a je potřeba, aby se uměla postarat sama o sebe. Feš se Vasilise stále vyhýbá, zato Mark se podezřele snaží vloudit do její přízně. Vasilisa netuší, že chce na Astragorovo přání zjistit její číselné jméno. Klíčníci se chystají prohledat komnaty Rozeklaného zámku, k nimž mají klíče. Nejsou však sami, o odhalení tajemství usiluje celá řada mocných časodějů. Podaří se klíčníkům najít tajemnou Černou komnatu? Usmíří se Vasilisa s Fešem? Vyhraje tempohoničku se svým Lunoptákem Sněženkou? Objeví znovu svůj vzácný dar – časový flér?

Chcete si přečíst knihu?Časodějové – Číselné jméno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalja Ščerba. Číst Časodějové – Číselné jméno Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY