Management a hospodaření muzeí

Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, | Jesuslecitona.org

...k Ochrana ; Michal Plaček ; Milan Jan Půček Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z historického, muzeologického, kulturního, ... Management a hospodaření muzeí Nakladatelství Karolinum ... ... Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z historického, muzeologického, kulturního, funkčního, sociologického, statistického, ekonomického, manažerského, marketingového i administrativně správního aspektu. Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z různých hledisek. Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, Michal Plaček ... Management a hospodaření muzeí Nakladatelství Karolinum ... . Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z různých hledisek. Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, Michal Plaček, Milan Jan Půček, Antonín Šimčík | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Management a hospo...

INFORMACE

AUTOR
František Ochrana,
DIMENZE
4,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Management a hospodaření muzeí.pdf

POPIS

Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z historického, muzeologického, kulturního, funkčního, sociologického, statistického, ekonomického, manažerského, marketingového i administrativně správního aspektu. Publikace má vedle teoretického přínosu také přínos praktický – teoretické závěry opírající se o empirické prozkoumání reality fungování muzeí mohou být zdrojem informací, jak naplňovat úkoly muzeí uložené legislativou, jak efektivně chránit sbírku a účelně s ní nakládat, jak hospodárně pracovat s rozpočtem a majetkem muzea, jak motivovat a vést zaměstnance a jak účinně provádět prezentaci a marketing muzea. V neposlední řadě mohou být výsledky zkoumání využity také jako zdroj informací pro předkladatele vládních návrhů zákonů, které se týkají zakládání a řízení muzeí a jejich hospodaření.

Chcete si přečíst knihu?Management a hospodaření muzeí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Ochrana,. Číst Management a hospodaření muzeí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY