Univerzita bontonu: 500 tipů do pohody(i nepohody)

Univerzita bontonu: 500 tipů do pohody(i nepohody) - Marie Formáčková, | Jesuslecitona.org

...jen běžný ženský důvtip. Moderní a mnoha zkušenostmi prověřený návod pro všechny společenské situace, do kterých se můžete snadno a rychle ocitnout, rozvrhly autorky do tří oddílů - slavnosti, stolování a garderoba ... Univerzita bontonu - Marie Formáčková, Michaela Zindelová ... ... . Hlubší znalosti společenského chování se bohužel nikde nevyučují, a tak přišly Marie Formáčková a Michaela Zindelová s vlastní univerzitou. Univerzitou bontonu, plnou rad, tipů a varování pro situace, ve kterých je třeba znát víc než jen běžný ženský důvtip Kupte knihu Univerzita bontonu od Marie Formáčková, Michaela Zindelová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Univerzita bontonu: 500 tipů do pohody (i nepohody) Marie Formáčková, Michaela Zindelová O čem je kniha Vysoká škola bontonu: 500 tipů do pohody ( ... Kniha Univerzita bontonu - 500 tipů do pohody (i nepohody ... ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Univerzita bontonu: 500 tipů do pohody (i nepohody) Marie Formáčková, Michaela Zindelová O čem je kniha Vysoká škola bontonu: 500 tipů do pohody (i nepohody)? Hlubší znalosti společenského chování se nikde nevyučují, a právě proto vám v každodenních situacích, se kterými se potkáváte, může pomoci našich rovných 500 tipů a rad. V různých časových pásmech zeměkoule se můžete setkat s tím, že co my považujeme za velmi slušné v naší ... Inzerát Vysoká škola bontonu.500 tipů do pohody i nepohody v okrese Hlavní město Praha, cena 19Kč, od prodejknihovny na Sbazar.cz. Popis: Pěkný stav Hlubší znalosti společenského chování se bohužel nikde nevyučují, a tak přišly Marie Formáčková a Michaela Zindelová s vlastní univerzitou. Univerzitou bontonu, plnou rad, tipů a varování pro situace, ve kterých je třeba znát víc než jen běžný ženský důvtip. Mod...

INFORMACE

AUTOR
Marie Formáčková,
DIMENZE
11,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Univerzita bontonu: 500 tipů do pohody(i nepohody).pdf

POPIS

Hlubší znalosti společenského chování se bohužel nikde nevyučují, a tak přišly Marie Formáčková a Michaela Zindelová s vlastní univerzitou. Univerzitou bontonu, plnou rad, tipů a varování pro situace, ve kterých je třeba znát víc než jen běžný ženský důvtip. Moderní a mnoha zkušenostmi prověřený návod pro všechny společenské situace, do kterých se můžete snadno a rychle ocitnout, rozvrhly autorky do tří oddílů – slavnosti, stolování a garderoba.

Chcete si přečíst knihu?Univerzita bontonu: 500 tipů do pohody(i nepohody) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Formáčková,. Číst Univerzita bontonu: 500 tipů do pohody(i nepohody) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY