Šťastný jako Dán: 10 tajemství nejšťastnějších lidí na světě

Šťastný jako Dán: 10 tajemství nejšťastnějších lidí na světě - Malene Rydahl | Jesuslecitona.org

...jako Dán - 10 tajemství nejšťastnějších lidí na světě - 10 tajemství nejšťastnějších lidí na světě - Malene Rydahl ... Kniha Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě ... ... . Tato kniha se okamžitě po vydání stala bestsellerem a získala cenu za nejoptimističtější knihu roku 2014. Deset způsobů, které vedou ke smysluplnějšímu a naplněnějšímu životu! ... Recenze knihy Lykke: tajemství nejšťastnějších lidí na světě Autorem knihy Lykke je Meik Wiking , prezident Institutu pro výzkum štěstí v dánské Kodani. Je také autorem světového bestselleru Hygge: prostě šťastný způsob života. Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na ... Šťastný jako Dán: 10 tajemství nejšťastnějších lidí na světě ... . Je také autorem světového bestselleru Hygge: prostě šťastný způsob života. Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě v sobě snoubí výsledky výzkumů i osobní příběhy a je globální mapou radosti, která nabízí nový přístup k dosažení každodenního štěstí, které nám nepřinese jen hezčí život, ale pomůže nám vybudovat lepší společnost i lepší svět....

INFORMACE

AUTOR
Malene Rydahl
DIMENZE
11,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastný jako Dán: 10 tajemství nejšťastnějších lidí na světě.pdf

POPIS

Tato kniha se okamžitě po vydání stala bestsellerem a získala cenu za nejoptimističtější knihu roku 2014. Deset způsobů,které vedou ke smysluplnějšímua naplněnějšímu životu! Óda na štěstí v našem každodenním životě Velmi přesvědčivá a inspirující kniha o receptech na štěstí Jedinečné východisko k úvahám o tom, jak vést lepší život, ať už ve společnosti nebo ve firmě Co může každý z nás jako jednotlivec udělat, aby zlepšil svůj život a našel více štěstí Jak zvýšit angažovanost a pohodu svých zaměstnanců, i proč je to pro ně výhodné Vzor, nad nímž bychom měli přemýšlet I Vy najděte své štěstí podle dánského receptu!

Chcete si přečíst knihu?Šťastný jako Dán: 10 tajemství nejšťastnějších lidí na světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Malene Rydahl. Číst Šťastný jako Dán: 10 tajemství nejšťastnějších lidí na světě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY