Jepice

Jepice - James Hazel | Jesuslecitona.org

...tektivní série s bývalým policejním vyšetřovatelem Charliem PriestemZmasakrované tělo v lese ... Ephemeroptera - Wikispecies - Wikispecies, free species ... ... . Pečlivě vypracovaný plán vraždy. A sedmdesát let, které obě události dělí...Charlie Priest, bývalý policejní vyšetřovatel a nyní prestižní londýnský právník, se stane ob Kniha: Jepice (James Hazel). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Den netrvá věčně, den je pryč, než se nadějte, želvě je to celkem jedno, přemýšlí jak zabít čas, spí od rána do večera, ale jepice nemá na spánek ani pomyšlení, den je pryč, než se nadějte, a ona toho chce tolik uvidět, řika si,musím se podívat na nějakou výstavu a na činohru a také na orloj, a také trochu na matematiku, na světě je tolik, nemůzu se ničim ... Nymfa jepice není zcela úplná, má délku těla bez tělních přívěsků 10 cm, s tělními ... Category:Ephemeroptera - Wikimedia Commons ... ... Nymfa jepice není zcela úplná, má délku těla bez tělních přívěsků 10 cm, s tělními přívěsky 14 cm. Zachovala se břišní strana jepice, protiotisk nebyl nalezen. Tělo nymfy se skládá z hlavy s patrným ústním ústrojím a tykadly, oči jsou velké, vystouplé. Hruď je složena ze tří článků....

INFORMACE

AUTOR
James Hazel
DIMENZE
12,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Jepice.pdf

POPIS

Zmasakrované tělo v lese. Pečlivě vypracovaný plán vraždy. A sedmdesát let, které obě události dělí. Charlie Priest, bývalý policejní vyšetřovatel a nyní prestižní londýnský právník, se stane obětí útoku. Ve vlastním bytě ho přepadne muž, který se vydává za policistu a dožaduje se jakýchsi tajných dat. Priest mu je ale dát nemůže, protože je nemá, a jen díky zkušenostem z policejní služby dokáže o vlásek uniknout smrti. Krátce nato se v Priestově kanceláři objeví bohatý a vlivný podnikatel Kenneth Ellinder, aby si ho najal k vyšetřování rituální vraždy svého syna. Vzápětí vyjde najevo, že zavražděný mladík byl oním záhadným útočníkem a Priest je tudíž jedním z posledních lidí, kteří ho viděli živého. Musel mladý Ellinder zemřít, protože nedokázal získat to, pro co si přišel? Priest rozplétá jednotlivé indicie a je mu stále jasnější, že klíč k vyřešení spletitého případu představují právě ona tajná data, která však nejsou nikde k nalezení. Pátrání ho postupně dovádí zpět do posledních dnů druhé světové války, kdy došlo k událostem, jejichž smrtící poselství zasahuje až do dnešních časů. Najednou začnou umírat či mizet lidé, kteří jsou pro Priestovo pátrání důležití. Z důvěryhodných osob se stávají zrádci. A proti všem těmto okolnostem stojí Priest, závodí s časem a snaží se odhalit nebezpečný odkaz tajné operace nazvané Jepice.

Chcete si přečíst knihu?Jepice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Hazel. Číst Jepice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY