Tyranie okamžiku

Tyranie okamžiku - Thomas Hylland Eriksen | Jesuslecitona.org

...zí v knize Tyranie ... Tyranie okamžiku Eriksen Thomas Hylland ... Tyranie okamžiku - Thomas Hylland Eriksen | Elektronická ... ... . Také si lámete hlavu nad tím, proč musíte pořád odkládat zásadní a průlomové projekty, zatímco zvládat každodenní agendu se vám daří jen s nasazením všech sil? A koho by před čtvrtstoletím napadlo, že všechny úžasné technologie vynalezené k úspoře času povedou ... Kupte knihu Tyranie okamžiku (Thomas Hylland Eriksen) s 16 % zľavou za 6.85 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečíta ... Thomas Hylland Eriksen - Wikipedie ... .85 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, anebo osobně vyzvednout přímo v Paláci knih Luxor. Tyranie okamžiku - Thomas Hylland Eriksen e-kniha . Originální esej odborníka v oboru sociální antropologie, formulovaný s vtipem a nadledem. Proč všechny úžasné technologie vynalezené k úspoře času vedou nezadržitelně k tomu, že budeme mít nevyvratitelný pocit, že času máme stále méně?...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Hylland Eriksen
DIMENZE
4,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Tyranie okamžiku.pdf

POPIS

Také si lámete hlavu nad tím, proč musíte pořád odkládat zásadní a průlomové projekty, zatímco zvládat každodenní agendu se vám daří jen s nasazením všech sil? A koho by před čtvrtstoletím napadlo, že všechny úžasné technologie vynalezené k úspoře času povedou nezadržitelně k tomu, že budeme mít nevyvratitelný pocit, že času máme stále méně? Co rozumíme taylorizací rodinného života? Proč rychlý čas v konfrontaci s pomalým vždy vítězí? A co mají tyto jevy společného s tzv. vyhořením? Tyto otázky rozebírá Tyranie okamžiku - originální komentář odborníka v oboru sociální antropologie, formulovaný s vtipem a nadhledem. Nudit se nebude nikdo, kdo se zamýšlí nad zákonitostmi naší epochy a vývojem informační společnosti. Norský sociální antropolog Thopmas Hylland Eriksen (1962) přichází v knize Tyranie okamžiku s neotřelou perspektivou a nečekanými souvislostmi. Jeho esej však nabízí i několik originálních řešení, jak zvládat stres vyvolaný moderními technologiemi.

Chcete si přečíst knihu?Tyranie okamžiku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Hylland Eriksen. Číst Tyranie okamžiku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY