Tyranie okamžiku

Tyranie okamžiku - Thomas Hylland Eriksen | Jesuslecitona.org

...šie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup ... Tyranie okamžiku - Thomas Hylland Eriksen | Elektronická ... ... .sk Elektronická kniha Tyranie okamžiku na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tyranie okamžiku od ostatních uživatelů. ... Tyto otázky rozebírá Tyranie okamžiku - originální komentář odborníka v oboru sociální antropologie, formulovaný s vtipem a nadhledem. Nudit se nebude nikdo, kdo se zamýšlí nad zákonitostmi naší epochy a vývojem informační společnosti. Norský sociální antropolog Thopmas Hylland Eriksen (1962) ... Thomas Hylland Eriksen - Wikipedie ... . Norský sociální antropolog Thopmas Hylland Eriksen (1962) přichází v knize Tyranie ... Těmito otázkami a problémy se ve své publikaci Tyranie okamžiku zabývá a řešení hledá norský sociolog a antropolog Thomas Hylland Eriksen, autor řady odborných i populárně-vědeckých publikací. Účinkuje: Jaroslav Achab Haidler. Překlad: Daniela Zounková a Miluše Juříčková Tyranie okamžiku. Rychlý a pomalý čas v informačním věku book. Read 30 reviews from the world's largest community for readers. Také si lámete hlavu nad t... Tyranie okamžiku Thomas Hylland Eriksen: Tyranie okamžiku.Přel. Daniela Zounková a Miluše Juříčková.Doplněk, Brno 2005. 166 stran. Thomas Hylland Eriksen (nar. 1962) je profesorem sociální antropologie na univerzitě v Oslo a mezi hlavní okruhy jeho zájmu patří nacionalismus, národní identita, multikulturalismus a globalizace.. Několik let byl redaktorem předního ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Tyranie okamžiku by Thomas Hylland Eriksen, Daniela Zounková, Miluše Juříčková Unknown, 167 Pages, Published 2009: ISBN-10: 80-7239-238-7 / 8072392387 ISBN-13: 978-80-7239-238-4 / 9788072392384 Tyranie okamžiku / Norský sociální antropolog zkoumá význam moderních technologií v současné vývojové etapě lidstva. Pamatujete na knihy Tyranie okamžiku, čili knihu o tom, jak spoříme čas, ...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Hylland Eriksen
DIMENZE
3,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Tyranie okamžiku.pdf

POPIS

Také si lámete hlavu nad tím, proč musíte pořád odkládat zásadní a průlomové projekty, zatímco zvládat každodenní agendu se vám daří jen s nasazením všech sil? A koho by před čtvrtstoletím napadlo, že všechny úžasné technologie vynalezené k úspoře času povedou nezadržitelně k tomu, že budeme mít nevyvratitelný pocit, že času máme stále méně? Co rozumíme taylorizací rodinného života? Proč rychlý čas v konfrontaci s pomalým vždy vítězí? A co mají tyto jevy společného s tzv. vyhořením? Tyto otázky rozebírá Tyranie okamžiku - originální komentář odborníka v oboru sociální antropologie, formulovaný s vtipem a nadhledem. Nudit se nebude nikdo, kdo se zamýšlí nad zákonitostmi naší epochy a vývojem informační společnosti. Norský sociální antropolog Thopmas Hylland Eriksen (1962) přichází v knize Tyranie okamžiku s neotřelou perspektivou a nečekanými souvislostmi. Jeho esej však nabízí i několik originálních řešení, jak zvládat stres vyvolaný moderními technologiemi.

Chcete si přečíst knihu?Tyranie okamžiku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Hylland Eriksen. Číst Tyranie okamžiku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY