Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda

Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda - Jiří Šandera | Jesuslecitona.org

...N: 9788090521995 ISBN: 978-80-905219-9-5 Ilustrace: Lorenc, Petr Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 17 × 24,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda ... . vydání) Chci zakoupit titul Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda! Horká novinka z nakladatelství Jiří Šandera je vlastně volným pokračováním velmi krásných a zábavných příběhů skřítků Bambalanda a Štruntalanda , které vypráví sám autor jako by u nich byl přítomen. Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda - Jiří Šandera: Krátky popis: Diskontní produkt Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda - Jiří Ša ... Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda - Jiří Šandera ... ... . Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda - Jiří Šandera: Krátky popis: Diskontní produkt Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda - Jiří Šandera od výrobce Jiří Šandera u nás najdete levně od 218 Kč : Obvyklá cena: 194 O čem je kniha Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda? Dovolte, abychom se vám představili. Jsme hodní domácí skřítkové Bambalanda a Štruntalanda. Máme kouzelný klobouk, čarovnou hůlku a mluvící rádiovku s anténkou. Nikdy se nenudíme. Děláme všelijaké ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šandera
DIMENZE
9,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda.pdf

POPIS

Dovolte, abychom se vám představili. Jsme hodní domácí skřítkové Bambalanda a Štruntalanda. Máme kouzelný klobouk, čarovnou hůlku a mluvící rádiovku s anténkou. Nikdy se nenudíme. Děláme všelijaké kousky a je s námi legrace. Někdy se nám taky něco nepodaří a občas něco vyvedeme. Bydlíme v domku s dětmi Kačenkou a Juráškem. Jejich maminka o nás říká, že jsme povedená dvojka. Kvůli naší zvědavosti se málem utopíme ve sklenici od okurek. Lidé si nás spletou s Marťany a náš klobouk s létajícím talířem. Při hlídání malé holčičky se naučíme důležitá kouzelná slůvka. Když Jurášek zaspí, zachráníme ho od ostudy. Pomůžeme Ježíškovi roztřídit vánoční přáníčka. Řešíme záhadu dlouhých nosů a jednomu z nás vyroste na hlavě smrček… Chcete vědět víc? Tak začněte listovat v této knize.

Chcete si přečíst knihu?Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šandera. Číst Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY