Minutové hubování: Zázračně účinná metoda výchovy dětí

Minutové hubování: Zázračně účinná metoda výchovy dětí - Gerald E. Nelson | Jesuslecitona.org

...mání...Jestliže očekáváme od dětí, že se budou vhodně chovat, musíme je to nejdřív naučit ... Minutové hubování - Nelson Gerald E. - Knihkupectví Ládví ... . Minutové hubování je účinná metoda výchovy dětí, resp. forma zdravé a přínosné komunikace mezi rodičem a dítětem, kde je přirozené vyjádřit své vlastní pocity lásku, hněv, zklamání... Jestliže očekáváme od dětí, že se budou vhodně chovat, musíme je to nejdřív naučit. Ne náhodou se autoři nejprodávanější knihy všech dob, Minutový manažer, inspirovali tvůrcem ... D.T. Studio - vydavateľstvo so zameraním na výchovu detí ... . Ne náhodou se autoři nejprodávanější knihy všech dob, Minutový manažer, inspirovali tvůrcem metody Minutové hubování Geraldem Nelsonem. Minutové hubování je účinná metoda výchovy dětí, resp. forma... Minutové hubování je účinná metoda výchovy dětí, resp. forma zdravé a přínosné komunikace mezi rodičem a dítětem, kde je přirozené vyjádřit své vlastní pocity lásku, hněv, zklamání... Jestliže očekáváme od dětí, že se budou vhodně chovat, musíme je to nejdřív naučit. Název: Minutové hubování - Zázračně účinná metod...

INFORMACE

AUTOR
Gerald E. Nelson
DIMENZE
9,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Minutové hubování: Zázračně účinná metoda výchovy dětí.pdf

POPIS

Ne náhodou se autoři nejprodávanější knihy všech dob, Minutový manažer, inspirovali tvůrcem metody Minutové hubování Geraldem Nelsonem. Minutové hubování je účinná metoda výchovy dětí, resp. forma zdravé a přínosné komunikace mezi rodičem a dítětem, kde je přirozené vyjádřit své vlastní pocity lásku, hněv, zklamání... Jestliže očekáváme od dětí, že se budou vhodně chovat, musíme je to nejdřív naučit. Je důležité, aby znaly pravidla předem a samozřejmě abychom jim byli příkladem. Když dojde k nevhodnému chování, je důležité, aby dítě dostalo okamžitou zpětnou vazbu o tom, co nebylo v pořádku. Krátkou a výstižnou. Rodič nebo vychovatel mu přesně a srozumitelně řekne, co udělalo špatně i to, jaký z toho má pocit. Dospělý je často rozčílený, cítí zlost, a proto je potřebné, aby hubování zakončil pozitivně tím, že se zaměří na to dobré, co dítě umí, dělá, dokáže. Soustředí jeho pozornost na něco, v čem se mu už předtím dařilo, a povzbudí ho, aby se tak chovalo vždy. Naučíte tak děti, že jejich chování má své důsledky, že problém se dá řešit komunikací a posilníte tím váš vztah i důvěru mezi vámi. To je základ pro jakékoliv konfliktní situace v budoucnosti.

Chcete si přečíst knihu?Minutové hubování: Zázračně účinná metoda výchovy dětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gerald E. Nelson. Číst Minutové hubování: Zázračně účinná metoda výchovy dětí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY