Minerální soli Dr. Schüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví

Minerální soli Dr. Schüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví - Christine Kellenberger, | Jesuslecitona.org

... Schüsslera Brána k tělesnému a duševnímu zdraví ... Minerální soli Dr. Shüsslera - Brána k tělesnému a ... ... ... Podle jejího objevitele, MUDr. Wilhelma Heinricha Schüsslera, jsou mnohé tělesné i duševní potíže důsledkem nedostatku anorganických látek v těle ... Kniha: Minerální soli Dr. Schüsslera (Christine Kellenberger a Richard Kellenberger). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Název: Minerální soli Dr. Shüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdrav ... Minerální soli Dr. Schüsslera - Christine Kellenberger ... ... . Shüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví. Autor: Kellenberger Christine, Kellenberger Richard, Kopsche Friedrich, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-7336-915-6. EAN: 9788073369156. Objednací kód: NA312449 Minerální soli Dr. Shüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví ... Minerální soli Dr. Shüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví 363 CZK Nov ... Podle jejího objevitele, MUDr. Wilhelma Heinricha Schüsslera, jsou mnohé tělesné i duševní potíže důsledkem nedostatku anorganických látek v těle. Ústředním ... Všechny informace o produktu Kniha Minerální soli Dr. Schüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví - Richard Kellenberger, Christine Kellenberger, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Minerální soli Dr. Schüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví - Richard Kellenberger, Christine Kellenberger. Minerální soli Dr. Shüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví - Kellenberger Christine, Kellenberger Richard - Léčba Schüsslerovými solemi neboli biochemie je jednoduchou, bezrizikovou a kdykoliv a kýmkoliv použitelnou léčebnou metodou. Podle j Minerální soli Dr. Schüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví ... Kupte knihu Minerální soli Dr. Schüsslera od Christine Kellenberger, Richard Kellenberger na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Úvodní stránka Zdraví a životní styl Medicína a alternativní medicína Minerální soli Dr. Shüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdrav ... Brána k tělesnému a duševnímu zdraví ... Wilhelma Heinricha Schüsslera, jsou mnohé tělesné i duševní potíže důsledkem nedostatku anorganických látek v těle. Ústředním ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Minerál...

INFORMACE

AUTOR
Christine Kellenberger,
DIMENZE
9,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Minerální soli Dr. Schüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví.pdf

POPIS

Léčba Schüsslerovými solemi neboli biochemie je jednoduchou, bezrizikovou a kdykoliv a kýmkoliv použitelnou léčebnou metodou. Podle jejího objevitele, MUDr. Wilhelma Heinricha Schüsslera, jsou mnohé tělesné i duševní potíže důsledkem nedostatku anorganických látek v těle. Ústředním bodem terapie je 12 tělu vlastních minerálních solí, které lze v lékárně zakoupit i bez lékařského předpisu. V této knize předávají její autoři své dlouholeté zkušenosti z léčebné praxe a svých seminářů. Kromě léčby tělesných onemocnění jsou zde zmíněny i duševní způsoby chování. Zvláštní pozornost je věnována zevní aplikaci formou krémů, koupelí, obkladů a zábalů. Jasná osnova s podrobným rejstříkem a srozumitelný výklad dělají z této knihy praktickou příručku a cenného průvodce.

Chcete si přečíst knihu?Minerální soli Dr. Schüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christine Kellenberger,. Číst Minerální soli Dr. Schüsslera - Brána k tělesnému a duševnímu zdraví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY