Rádio stále hlásí

Rádio stále hlásí - Jiří Slíva | Jesuslecitona.org

...nice místo žebříku do kurníku, pokuta na toaletě, mořská panna v bazénu, gigantické slevy řítící se na Prahu a spousta dalších absurdních i úsměvných nápadů ve verších: to je nová ... Rádio stále hlásí levně, cena 159 Kč | Srovnání cen zboží ... ... 203 Kč Rádio stále hlásí: - Slíva Jiří . Co báseň, to podivné hlášení rozhlasu. Inzerát na pustý ostrov pro trosečníky, klávesnice místo žebříku do kurníku, pokuta na toaletě, mořská panna v bazénu, gigantické slevy řítící se na Prahu a spousta dalších absurdních i úsměvných nápadů ve verších: to je nová autorská knížka známého českého ... Bližší informace o knize "Slíva Jiří. Rádio hlásí" Známý český kreslíř poprvé připravil autorskou knihu pro děti. Dočtete se v ní třeba, jak v Brně leze po ulici mrně, jak se Mon ... Rádio stále hlásí: - Jiří Slíva | Kniha na Alza.cz ... ... Bližší informace o knize "Slíva Jiří. Rádio hlásí" Známý český kreslíř poprvé připravil autorskou knihu pro děti. Dočtete se v ní třeba, jak v Brně leze po ulici mrně, jak se Mona Lisa bojí, že je padělaná, a jak je možné odsmradit tchoře. Co báseň, to podivné hlášení rozhlasu. Inzerát na pustý ostrov pro trosečníky, klávesnice místo žebříku do kurníku, pokuta na toaletě, mořská panna v bazénu, gigantické slevy řítící se na Prahu a spousta dalších absurdních i úsměvných nápadů ve verších: to je ... O čem je kniha Rádio stále hlásí:? Co báseň, to podivné hlášení rozhlasu. Inzerát na pustý ostrov pro trosečníky, klávesnice místo žebříku do kurníku, pokuta na toaletě, mořská panna v bazénu, gigantické slevy řítící se na Prahu a spousta dalších absurdních i úsměvných nápadů ve verších: to je nová autorská knížka známého českého kreslíře ... Rádio stále hlásí: - Jiří Slíva. Co báseň, to podivné hlášení rozhlasu. Inzerát na pustý ostrov pro trosečníky, klávesnice místo žebříku do kurníku,... Kniha: Rádio stále hlásí: - Jiří Slíva. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace na...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Slíva
DIMENZE
6,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Rádio stále hlásí.pdf

POPIS

Co báseň, to podivné hlášení rozhlasu. Inzerát na pustý ostrov pro trosečníky, klávesnice místo žebříku do kurníku, pokuta na toaletě, mořská panna v bazénu, gigantické slevy řítící se na Prahu a spousta dalších absurdních i úsměvných nápadů ve verších: to je nová autorská knížka známého českého kreslíře Jiřího Slívy. Je určena především dospělým, barevné ilustrace v nezaměnitelném stylu ale potěší všechny bez rozdílu.

Chcete si přečíst knihu?Rádio stále hlásí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Slíva. Číst Rádio stále hlásí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY