Motivační rozhovory ve škole

Motivační rozhovory ve škole - Sebastian G. Kaplan, | Jesuslecitona.org

...žáky a studenty jako příležitost ke změně ... Motivační rozhovory ve škole / Nejlevnější knihy ... . Motivační rozhovory ve škole . Úvodní strana Kontakty Prodejny, prodejci Obchodní podmínky Uživatel. Heslo. registrace. Váš košík. počet položek: 0. cena celkem: 0,-Učebnice pro základní školy Učebnice pro střední školy Školní potřeby a pomůcky Motivační rozhovory ve škole - Stephen Rollnick. Praktický průvodce osvědčenou metodou motivačních rozhovorů. Kniha ukazuje, jak využívat každodenní... ... Motivační rozhovory ve škole / Nejlevnější knihy ... . Kniha ukazuje, jak využívat každodenní... Kniha: Motivační rozhovory ve škole (Stephen Rollnick a Sebastian G. Kaplan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! S. Rollnick: Motivační rozhovory ve škole. FOTO ARCHIV MAFRA. Jak zamezit problémům s učením a chováním vhodně vedenou komunikací? Co říkat a co ne během rozhovoru s žáky či jejich rodiči, se dočtete v knize, z níž přinášíme ukázku. Motivační rozhovory ve škole Autor: Kaplan, Sebastian G., Rollnick, Stephen a Rutschman, Richard Nakladatel: Portál EAN: 9788026212744 ISBN: 978-80-262-1274-4 Originál: Motivational Interviewing in Schools Překlad: Antonínová, Hana Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2018 Titul Motivační rozhovory ve škole od Rollnick Stephen, 9788026212744 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Motivační rozhovory ve škole. Cena s DPH 369,00 Cena bez DPH 335,45 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Sebastian G. Kaplan,
DIMENZE
12,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Motivační rozhovory ve škole.pdf

POPIS

Praktický průvodce osvědčenou metodou motivačních rozhovorů. Kniha ukazuje, jak využívat každodenní interakci s žáky a studenty jako příležitost ke změně. Autoři popisují dovednosti a strategie v podobě krátkých konverzací o problémech s chováním, učením či ve vztazích se spolužáky včetně šikany a problémových žáků a studentů. Konkrétní příklady rozhovorů z praxe názorně ukazují, co v komunikaci s žáky (i jejich rodiči) říkat, a co ne, s cílem podpořit přímé řešení problémů a osobní rozvoj. Kniha obsahuje cvičení a otázky k zamyšlení.

Chcete si přečíst knihu?Motivační rozhovory ve škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sebastian G. Kaplan,. Číst Motivační rozhovory ve škole Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY