Divné počasí

Divné počasí - Joe Hill | Jesuslecitona.org

...nebe padat ostré střepy? Všechny informace o produktu Kniha Joe Hill Divné počasí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Joe Hill Divné počasí ... Hill, Joe: Divné počasí - iLiteratura.cz ... . Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti. Co kdyby mrak, který vypadá jako UFO, byl opravdu UFO? Co kdyby fotoaparáty opravdu uměly krást duši? Co kdyby při dešti místo kapek začaly z nebe padat ostré střepy? Čtyři mrazivé, důmyslně propracované povídky, v nichž hraje hlavní roli děsivé nadpřirozeno i neméně děsivá realita moderní společnosti - a také hrdinové z masa a kostí, kterým budete držet ... Diskuse o počasí Divné světlo na webkamerách ČHM ... Nevím jestli to nemohlo být způsobeno nějakým asteroidem, ale zdá se mi to divné. A bylo to v 17:00. Brno. ... E-kniha: Divné počasí - Joe Hill | Knihy.ABZ.cz ... ... Diskuse o počasí Divné světlo na webkamerách ČHM ... Nevím jestli to nemohlo být způsobeno nějakým asteroidem, ale zdá se mi to divné. A bylo to v 17:00. Brno. Jarda. 539 # 27.11.2013, 17:43. Může to být nějaké síťové ladění ,či porucha. Toužim. Mark. 53 # 27.11.2013, 17:45....

INFORMACE

AUTOR
Joe Hill
DIMENZE
5,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Divné počasí.pdf

POPIS

Co kdyby mrak, který vypadá jako UFO, byl opravdu UFO? Co kdyby fotoaparáty opravdu uměly krást duši? Co kdyby při dešti místo kapek začaly z nebe padat ostré střepy? Čtyři mrazivé, důmyslně propracované povídky, v nichž hraje hlavní roli děsivé nadpřirozeno i neméně děsivá realita moderní společnosti – a také hrdinové z masa a kostí, kterým budete držet palce až do poslední chvíle. Momentka je znepokojivý příběh zakřiknutého pubertálního vynálezce, který se setká s děsivým „Féničanem“, potetovaným hrubiánem a vlastníkem zvláštního druhu Polaroidu, jenž při focení vymazává vzpomínky. Mladý muž se rozhodne poprvé v životě skočit s padákem, a skončí jako trosečník na záhadném pevném oblaku, který umí číst myšlenky a plnit i ta nejtajnější přání. Vypadá to, že se ocitl V nebi – ale po několika dnech v nadýchaných mračných peřinách zjišťuje, že je odsud nepříjemně blízko do pekla. Do Boulderu v Coloradu přijde jednoho letního dne bouřka, ale místo vody z mraků padají třpytivé, ostré jehly, které roztrhají každého, kdo se nestihl schovat. Déšť se postupně rozšíří po celé planetě a apokalyptické předpovědi konce světa začínají vypadat nepříjemně reálně. Kellaway, hlídač v obchodním centru na floridském pobřeží odvážně zastaví masovou střelbu, protože má naštěstí Nabito. Když se však tento novodobý hrdina a zastánce svobodného vlastnictví zbraní ocitne v záři reflektorů, začnou se vynořovat nepříjemné podrobnosti. Potom se k městu přiblíží hrozivý požár, jenž se vymkl kontrole, a napůl šílený Kellaway se zbraní v ruce vyráží zúčtovat se světem.

Chcete si přečíst knihu?Divné počasí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Hill. Číst Divné počasí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY