Pohyblivý svět - Lidské tělo

Pohyblivý svět - Lidské tělo - - | Jesuslecitona.org

...i sadami magnetů (lidská kostra, svaly, orgány, zuby a lidské srdce), dohromady s více než 50 dílky ... Pohyblivý svět - Tělo | Agátin svět ... . ... Lidské tělo Oko "Většinu informací o světě získáváme zrakem. Vědci zjistili, že 80 % informací nebo dokonce úplně vše, co si pamatujeme, jsme někdy viděli." ... Svět poznání: Informace a zajímavosti pro celou rodinu. Praha, 1995, č. 12, s. 5-8. ISSN 1211-9369.) Lidské tělo jako na dlani Spojení angličtiny, výtvarné výchovy i prvouky - takto by se dal popsat projektový den, který měl u žáků veliký úspěch. V týmech tvořili naši kreativci lidské tělo ve vší jeho kráse. Spolužáci si tak mohli prohléd ... Pohyblivý svět - Lidské tělo - neuveden | Knihy Dobrovský ... . V týmech tvořili naši kreativci lidské tělo ve vší jeho kráse. Spolužáci si tak mohli prohlédnout trávicí soustavu, kosti, svaly i vnitřní orgány. A to… Lidské tělo - Pohyblivý svět . Naše tělo je úžasný vynález! Můžeme díky němu chodit, skákat, házet a nosit věci. Můžeme vidět, slyšet a ochutnávat různá jídla. Náš obličej vyjadřuje emoce - smějeme se, pláčeme, mračíme se nebo usmíváme....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohyblivý svět - Lidské tělo.pdf

POPIS

Naše tělo je úžasný vynález! Můžeme díky němu chodit, skákat, házet a nosit věci. Můžeme vidět, slyšet a ochutnávat různá jídla. Náš obličej vyjadřuje emoce – smějeme se, pláčeme, mračíme se nebo usmíváme. O tělo se ale musíme také řádně starat, aby bylo zdravé! Chodit pravidelně k lékaři a dodržovat základní hygienu. Barevné obrázkové leporelo obsahuje pohyblivé prvky, a tak bude objevování ještě zajímavější. Poznej, co všechno můžeš díky svému tělu dělat a jak se o něj máš starat.

Chcete si přečíst knihu?Pohyblivý svět - Lidské tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pohyblivý svět - Lidské tělo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY