Pecková: Dítě štěstěny: Rozhovor s Dagmar Peckovou

Pecková: Dítě štěstěny: Rozhovor s Dagmar Peckovou - Lukáš Kuta | Jesuslecitona.org

...Dagmar Peckovou - Lukáš Kuta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pecková : Dítě štěstěny ... Přechod mi vzal i tříčárkované cé, s operou končím, říká ... ... . Rozhovor s Dagmar Peckovou - Lukáš Kuta. Pecková: Dítě štěstěny: Rozhovor s Dagmar Peckovou/ Lukáš Kuta; Pecková: Dítě štěstěny: Rozhovor s Dagmar Peckovou/ Lukáš Kuta. Mezzosopranistka Dagmar Pecková je právem nepřehlédnutelnou osobností světové hudební scény. Do všeho jde s maximálním nasazením - … Velký knižní čtvrtek tentokrát mimo jiné přináší rozhovory s Dagmar ... Lukas kuta peckova dite stesteny | Sleviste.cz ... . Do všeho jde s maximálním nasazením - … Velký knižní čtvrtek tentokrát mimo jiné přináší rozhovory s Dagmar Peckovou. Mezzosopranistka v nich líčí operní svět. "Tvrdá nejsem, ale tvrdé je prostředí, ve kterém se pohybuji," říká Pecková, podle níž opera čelí "době reklamní" a snaží se vyrovnat televizi, filmu, mediálním časům. Pecková: Dítě štěstěny Kuta, Lukáš. skladem. Naše cena: 161 Kč Pecková: Dítě štěstěny Rozhovor s Dagmar Peckovou Autor: Lukáš Kuta. Mezzosopranistka Dagmar Pecková je právem nepřehlédnutelnou osobností světové hudební scény. Do všeho jde s maximálním nasazením - ve svém profesním i v civilním životě. ... Přečtěte si o tématu "dagmar rozhovor or buresovou".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "dagmar rozhovor or buresovou", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "dagmar rozhovor or buresovou". Přečtěte si o tématu "dagmar peckova or olomouci".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "dagmar peckova or olomouci", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "dagmar peckova or olomouci". Lukáš Kuta - Pecková: Dítě štěstěny Rozhovor s Dagmar Peckovou. Mezzosopranistka Dagmar Pecková je právem nepřehlédnutelnou osobností světové hudební scény. Do všeho jde s maximálním nasazením - ve svém profesním i v civilním životě. Co se leckdy jeví jako nesmlouvavá nekompromisnost, je zároveň její obrovskou ... Pecková: Dítě štěstěny: Rozhovor s Dagmar Peckovou 2018, L. Kuta Mezzosopranistka Dagmar Pecková je právem nepřehlédnutelnou osobností světové hudební scény. Do všeho jde s maximálním nasazením - ve svém profesním i v civilním životě. Pecková: Dítě štěstěny. Rozhovor s Dagmar Peckovou - Lukáš Kuta e-kniha. star star star star star_border. 135 Kč ... Ten zhořkl, jakmile Dagmar Pecková přiznala, že trpěla syndromem vyhoření a při zpívání se trápila. Málokdo poznal, jak se trápí. Pondělí 18. května 2020, svátek má Nataša ... Velký rozhovor s Dagmar Peckovou čtěte v příloze MF DNES ... Chtějí podporovat jeho nenarozené dítě; Nova i diváci slaví, dočkají se 4 ......

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Kuta
DIMENZE
11,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Pecková: Dítě štěstěny: Rozhovor s Dagmar Peckovou.pdf

POPIS

Mezzosopranistka Dagmar Pecková je právem nepřehlédnutelnou osobností světové hudební scény. Do všeho jde s maximálním nasazením – ve svém profesním i v civilním životě. Co se leckdy jeví jako nesmlouvavá nekompromisnost, je zároveň její obrovskou předností – z pódií v jejím nezaměnitelném podání doslova čiší smršť emocí a pocit, že se právě teď dotýkáme podstaty umění. O tom, co to obnáší, „být částečkou geniální hudby“, o sólovém zpěvu jako toreadorství, o pozici klasické hudby v době vycizelovaných hudebních nahrávek, o velkém životním štěstí i o držkopádech je niterný a vzácně kompaktní knižní rozhovor Dagmar Peckové s houslistou, skladatelem a hudebním publicistou Lukášem Kutou. Stranou nezůstala ani ryze praktická stránka povolání operní zpěvačky – otázky nás zavedou do zákulisí vzniku opery, jak na hlasovou hygienu, jak skloubit rodinný život s profesním, jak vzít krizi jako životní výzvu a jak „uprostřed mnoha dobře míněných rad neztratit sebe“. Co se nevejde do odpovědí, najdeme ve fotografiích doprovozených osobním komentářem Dagmar Peckové a také v osobním doslovu jedné ze zásadních osobností života Peckové – lékaře Williama Diddena. Kniha nabízí také dosud nejucelenější medailonek umělkyně z pera Jana Králíka. Lukáš Kuta se narodil v roce 1972 v Praze. Vystudoval pražskou Konzervatoř a HAMU v Praze, obor housle a pedagogika. Učil na konzervatoři Jaroslava Ježka. V současné době vyučuje na Arcibiskupském gymnáziu v Praze a na ZUŠ v Černošicích. Působí jako hudební publicista, fotograf, rozhlasový komentátor, učitel, houslista.

Chcete si přečíst knihu?Pecková: Dítě štěstěny: Rozhovor s Dagmar Peckovou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Kuta. Číst Pecková: Dítě štěstěny: Rozhovor s Dagmar Peckovou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY