Mezi krásou a ošklivostí

Mezi krásou a ošklivostí - Bryn Greenwoodová | Jesuslecitona.org

...a babička, prvním člověkem, který si Wavy všímá ... Mezi krásou a ošklivostí - daryzivota.sk ... . Mezi krásou a ošklivostí. Greenwood, Bryn. Vydání: Mladá fronta 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 86825. Autenticitou rezonující, silný příběh přátelství, lásky i otázek, co vlastně znamená rodina, se rozehrává prostřednictvím osudu svérázné dívky Wavy poznamenané dětstvím v hrozivých rodinných podmínkách. Objednávejte knihu Mezi krásou a ošklivostí v int ... E-kniha: Mezi krásou a ošklivostí (Bryn Greenwood) | Martinus ... . Objednávejte knihu Mezi krásou a ošklivostí v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Mezi krásou a ošklivostí kniha od: Bryn Greenwood. 87 % 157 hodnocení ... Osmiletá Wavy je neviditelná. Její matku plně zaměstnává braní drog a otce jejich výroba a prodej. Motorkář Kellen, který se vybourá nedaleko jejich domu, je tak od chvíle, kdy jí umřela babička, prvním člověkem, který si Wavy všímá. Editions for All the Ugly and Wonderful Things: 1250074134 (Hardcover published in 2016), (Kindle Edition published in 2016), 1250153964 (Paperback publi... Teď už se dívka nemůže držet stranou, naopak musí začít bojovat - za Kellena, svého brášku i za sebe. Na malém městě však bohužel žádná tajemství nezůstanou skryta navěky… Román Mezi krásou a ošklivostí, tématicky blízký knize Bílý oleandr, nutí čtenáře zamyslet se nad tím, co vlastně znamená rodina. Teď už se dívka nemůže držet stranou, naopak musí začít bojovat - za Kellena, svého brášku i za sebe. Na malém městě však bohužel žádná tajemství nezůstanou skryta navěky… Román Mezi krásou a ošklivostí, tematicky blízký knize Bílý oleandr, nutí čtenáře zamyslet se nad tím, co vlastně znamená rodina. Všechny informace o produktu Kniha Mezi krásou a ošklivostí - Bryn Greenwoodová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mezi krásou a ošklivostí - Bryn Greenwoodová. Mezi krásou a ošklivostí autor: Greenwoodová Bryn doporučená cena: 349 Kč naše cena:269Kč Mezi krásou a ošklivostí a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Mezi krásou a ošklivostí. Osmiletá Wavy je neviditelná. Její matku plně zaměstnává braní drog a otce jejich výroba a prodej. Motorkář Kellen, který se vybourá nedaleko jejich domu, je tak od chvíle, kdy jí umřela babička, prvním člověkem, který si Wavy všímá. Elektronická kniha Mezi krásou a ošklivostí na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Mezi krásou a ošklivostí od ostatních......

INFORMACE

AUTOR
Bryn Greenwoodová
DIMENZE
5,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezi krásou a ošklivostí.pdf

POPIS

Osmiletá Wavy je neviditelná. Její matku plně zaměstnává braní drog a otce jejich výroba a prodej. Motorkář Kellen, který se vybourá nedaleko jejich domu, je tak od chvíle, kdy jí umřela babička, prvním člověkem, který si Wavy všímá. Možná je to o patnáct let starší vazoun s bohatým trestním rejstříkem, ale aspoň ji vidí. Muž, jehož si Wavyin otec najímá na špinavou práci, rozhodně není ten typ člověka, který má sklony zachraňovat jiné, dívčina nesmělá nabídka přátelství ovšem vyplní prázdnotu v jeho životě.Během dospívání je Wavyin vztah s Kellenem jediným světlým místem v brutálním světě feťáků a zhýralosti, v němž je nucena se pohybovat. Když ale její rodinu rozdělí tragédie, vstoupí jí do života teta, která se ji pokouší ochraňovat – a to, co Wavy připadalo krásné, se náhle pod drobnohledem vnějšího světa jeví jako ošklivé. Kellen možná není žádné neviňátko, představuje ovšem pevný bod ve Wavyině chaotickém životě. Teď už se dívka nemůže držet stranou, naopak musí začít bojovat – za Kellena, svého brášku i za sebe. Na malém městě však bohužel žádná tajemství nezůstanou skryta navěky…Román Mezi krásou a ošklivostí, tematicky blízký knize Bílý oleandr, nutí čtenáře zamyslet se nad tím, co vlastně znamená rodina.

Chcete si přečíst knihu?Mezi krásou a ošklivostí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bryn Greenwoodová. Číst Mezi krásou a ošklivostí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY