Zahrada žije – zahradničíme s dětmi

Zahrada žije – zahradničíme s dětmi - Anita Blahušová | Jesuslecitona.org

... Když Anita Blahušová vydala svoji první knížku Zahrádka v květináči, bylo synkovi sotva půl roku a bydleli jsme v paneláku s malým balkonem ... ZAHRADA MĚ BAVÍ : Zahrada žije - zahradničíme s dětmi ... . A právě její knížka tenkrát byla prvním impulsem pro to, abych vůbec o tom malém ... Zahrada žije - Zahradničíme s dětmi Blahušová Anita ... Kniha srozumitelně a zábavně vysvětluje principy zahradničení (nejen) s dětmi, poskytuje kalendářní přehled pro celý rok a slouží jako praktický manuál pro jakoukoli zahradu. Je jedinečná v tom, jak se cíleně zaměřuje na zapojení (menších i větších ... Zahrada žije - zahradničíme s dětmi Vím, že zde na blog ... Blahušová, Anita: Zahrada žije - zahradničíme s dětmi ... ... . Je jedinečná v tom, jak se cíleně zaměřuje na zapojení (menších i větších ... Zahrada žije - zahradničíme s dětmi Vím, že zde na blogu publikuji příspěvek po opravdu dlouhé odmlce, musím ovšem konstatovat, že byla naplněná pilnou prací:-) Jsem moc ráda, že dnes můžu hrdě představit svojí druhou knihu! Zahrada žije - zahradničíme s dětmi. Blahušová Anita. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem u dodavatele Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve ... Jedinečná, zábavná, naučná! Odpojte děti od přístrojů a napojte je na přírodu! Užijte si společně strávený čas! Kniha srozumitelně a zábavně vysvětluje principy zahradničení (nejen) s dětmi, poskytuje kalendářní přehled pro celý rok a slouží jako praktický manuál pro jakoukoli zahradu. ZAHRADA ŽIJE - ZAHRADNIČÍME S DĚTMI ... Zároveň ji jistě později i s dětmi ocením, a budu zde hledat nápady, jak zapojit i je. Zkuste tuto velmi šikovnou knihu, jistě ji oceníte, tak jako já a navíc bude opravdovou ozdobou vaší knihovničky. Kniha Zahrada žije - Zahradničíme s dětmi. Zaujaly vás tipy na aktivity s dětmi? V knize Anity Blahušové jich najdete mnohem více! Naučíte se, jak proměnit svou zahradu v živé a zajímavé místo plné...

INFORMACE

AUTOR
Anita Blahušová
DIMENZE
10,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrada žije – zahradničíme s dětmi.pdf

POPIS

Jedinečná, zábavná, naučná! Odpojte děti od přístrojů a napojte je na přírodu! Užijte si společně strávený čas!Kniha srozumitelně a zábavně vysvětluje principy zahradničení (nejen) s dětmi, poskytuje kalendářní přehled pro celý rok a slouží jako praktický manuál pro jakoukoli zahradu. Je jedinečná v tom, jak se cíleně zaměřuje na zapojení (menších i větších dětí) do veškerého dění. Nabízí spoustu inspirace, jak si v zahradě tvořivě a příjemně hrát v jakékoli sezóně. Tato hra je propojena i s opravdovým pěstováním, které bude bavit dospělé i děti a díky kterému si společně vypěstují krásnou vlastní úrodu! Celoroční životní cyklus zahrady se prolíná s konkrétními pracovními postupy a činnostmi vhodnými pro děti, formou originálních, ale přitom snadno zvládnutelných projektů. Navíc se čtenář dozví spoustu zajímavých detailů ze života zvířat i fungování rostlin. Seznámí se také s hezkými tradičními rituály, které můžeme i dnes s chutí zapojit do moderního rodinného života. A dozví se, jak proměnit svou zahradu v opravdu živé a zajímavé místo plné zeleně, květin a jedlých plodů, plné motýlů i ptáků, záhonků i skrýší: zdroj radosti, úrody a dobrodružství. Autorka, jež je známá i svou prvotinou Zahrádka v květináči, své znalosti a zkušenosti pravidelně zveřejňuje například na blogu http://www.zahradamebavi.cz/ Kniha je nabitá autorčinými krásnými fotografiemi z reálného pestrého roku s dětmi na zahradě, návodnými postupy a ilustracemi. Je určena dětem a jejich průvodcům: rodičům, prarodičům i pedagogům.

Chcete si přečíst knihu?Zahrada žije – zahradničíme s dětmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anita Blahušová. Číst Zahrada žije – zahradničíme s dětmi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY