Biblické příběhy pro nevěřící děti

Biblické příběhy pro nevěřící děti - Martin Vopěnka | Jesuslecitona.org

...tahle knížka sloužila perfektně. Reagovat ... Kniha: Biblické příběhy pro nevěřící děti | Knihy.ABZ.cz ... . Ohodnoťte recenzi: 0. 0. Stříbrná bižuterie. Toto je úplně skvělý nápad na skvělou knihu. A potom i skvělé zpracování. Biblické příběhy pro nevěřící děti momentálně vedou v kategorii literatury pro děti a mládež v žebříčku nejprodávanějších tištěných knih podle údajů Svazu českých knihkupců a nakladatelů. Martin Vopěnka: Biblické příběhy pro nevěřící děti. Elektronická kniha Biblické příběhy pr ... Kniha: Biblické příběhy pro nevěřící děti | Knihy.ABZ.cz ... . Elektronická kniha Biblické příběhy pro nevěřící děti na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Biblické příběhy pro nevěřící... Hledáte Biblické příběhy pro nevěřící děti od Martin Vopěnka? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Biblické příběhy pro nevěřící děti - Martin Vopěnka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Biblické příběhy pro nevěřící děti. Martin Vopěnka. Jak máme hájit evropskou civilizaci, když neznáme její kořeny? Jak máme hájit svou identit...

INFORMACE

AUTOR
Martin Vopěnka
DIMENZE
8,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Biblické příběhy pro nevěřící děti.pdf

POPIS

Jak máme hájit evropskou civilizaci, když neznáme její kořeny? Jak máme hájit svou identitu, když ani nevíme, z čeho vyrostlo evropské myšlení? Tato srozumitelná naučná kniha nám v tom může pomoci. Nečekejte jen zjednodušenou literární podobu biblických příběhů, jak ji známe třeba od Ivana Olbrachta. Vopěnka přistupuje k odkazu Bible, tedy Starého i Nového zákona, moderně. A také didaktičtěji. Neváhá použít odkazy k současnosti, poukázat na biblické protimluvy nebo připomenout současné vědecké poznání. Biblické příběhy v jeho podání promlouvají k současným dětem. Jsou tím minimem, které by měl každý Evropan znát, aby porozuměl sám sobě, svým evropským kořenům. Tato kniha nemá věkové omezení. Tak jako má Bible mnoho vrstev, i zde si mohou svou látku najít děti na prvním i druhém stupni, stejně jako na středních školách. A jakési biblické minimum z ní mohou čerpat i dospělí.

Chcete si přečíst knihu?Biblické příběhy pro nevěřící děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Vopěnka. Číst Biblické příběhy pro nevěřící děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY