...s duší beadníka

...s duší beadníka - Jaroslav Irovský | Jesuslecitona.org

... depresemi a opovrhujícího konzumním životem ... Kniha: ...s duší beadníka - Jaroslav Irovský | Knihy.ABZ.cz ... . Počet stran: 215, Cena: 209 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: Jonathan Livingston, Román olomouckého spisovatele a básníka popisuje životní peripetie věčného outsidera. V příběhu s výraznými autobiografickými prvky sledujeme události, kterým v průběhu jednoho ... … s duší beadníka je o měsíci života autorova alter ega. Mladý, nezaměstnaný spisovatel, bez trvalé ... Kniha: ...s duší beadníka - Jaroslav Irovský | Knihy.ABZ.cz ... . Mladý, nezaměstnaný spisovatel, bez trvalého vztahu, bez majetku, se stálou zásobou alkoholu (co finance dovolí), občas prokládaného i něčím jiným. Žije v pronajatém bytě se směšně malým nájmem, který sám neutáhne. Všechny informace o produktu Kniha ...s duší beadníka - Irovský Jaroslav, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze ...s duší beadníka - Irovský Jaroslav. Vůbec jsem netušil, co mám od pátečního náboru na pracáku čekat, a to ani tehdy, když už jsem měl úřad na dohled. O deset minut později, tedy pět minut před devátou ranní, jsem už seděl na nepohodlné dřevěné židli ve velké, světlé místnosti s bílou psací tabulí vepředu. Jeho nejmilejším únikem z reality je však psaní, při němž se snaží srovnat své roztříštěné myšlenky a najít smysl života a především sebe sama. "... s duší beadníka" je debutový román mladého olomouckého spisovatele Jaroslava Irovského. ...s duší beadníka - Jaroslav Irovský . Měsíc života (konec srpna - konec září 2017) autorova alter ega - nezaměstnaného spisovatele, introverta, inklinujícího k bohémství a samotě, trpícího depresemi a opovrhujícího konzumním životem. Milan se celý den doma neobjevil. Přišel až v noci, když už jsem spal. Byl zřejmě u přítelkyně. Den co den se ptal, jestli nebude vadit,...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Irovský
DIMENZE
6,28 MB
NÁZEV SOUBORU
...s duší beadníka.pdf

POPIS

Měsíc života (konec srpna - konec září 2017) autorova alter ega - nezaměstnaného spisovatele, introverta, inklinujícího k bohémství a samotě, trpícího depresemi a opovrhujícího konzumním životem. Bydlí v mizerném podnájmu, bere jakoukoliv příležitostnou práci, žije jako psanec na okraji jím nenáviděné společnosti a potýká se s existenčními problémy, „díky“ nimž se často ocitá v až tragikomických, zoufale banálních i šílených životních situacích. Navzdory podlomenému zdraví se snaží řešit své problémy drogami, prášky, litry vypitého alkoholu a náhodnými milostnými románky. Jeho nejmilejším únikem z reality je však psaní, při němž se snaží srovnat své roztříštěné myšlenky a najít smysl života a především sebe sama.... s duší beadnika je debutový román mladého olomouckého spisovatele Jaroslava Irovského. Stylem i obsahem navazuje na předchozí autorovy sbírky dekadentních povídek Příběhy sráče a O(byčejný) ŽIVOT psané bez příkras a cenzury, s nevybíravým slovníkem, undergroundovou emotivní přímostí a velkou dávkou upřímnosti, sebeironie a humorné nadsázky, odkazující na nejlepší tradice americké Beat generation a autory jako John Fante nebo Charles Bukowski.

Chcete si přečíst knihu?...s duší beadníka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Irovský. Číst ...s duší beadníka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY