Než vzniklo Československo: aneb Každým krokem číhala smrt

Než vzniklo Československo: aneb Každým krokem číhala smrt - Jan Dvořák | Jesuslecitona.org

...e druhé polovině 20. století (za tzv. studené války a za vlády komunistů) o našich legionářích psát nesmělo, natož publikovat nějaké fotografie ... Než vzniklo Československo aneb Každým krokem číhala smrt ... ... . Psalo se pouze to, co vyhovovalo tehdejší politické moci a tak se například boje s bolševiky překrucovaly. Pamětníci na 1. světovou válku dávno zemřeli, ale někteří zanechali po ... Než vzniklo Československo aneb Každým krokem číhala smrt Dvořák Jan. Řadu desetiletí se v Československu ve druhé polovině 20. století (za tzv. studené války a za vlády komunistů) o našich legionářích psát nesm ... Než vzniklo Československo aneb Každým krokrm číhala smrt ... ... . Řadu desetiletí se v Československu ve druhé polovině 20. století (za tzv. studené války a za vlády komunistů) o našich legionářích psát nesmělo, natož publikovat nějaké fotografie. Než vzniklo Československo Jan Dvořák. aneb Každým krokem číhala smrt. ... Z těchto archiválií můžeme dnes pravdivě zavzpomínat na dobu před více než sto lety. A tak bylo možné, aby vznikla tato knížka, která přibližuje šestiletý osud nejen jednoho legionáře, protože posláním literatury je být svědomím své ... Vydavatel.sk Knihy Populárno-náučná pre dospelých Dejiny a fakty Dejiny štátov a miest Než vzniklo Československo. Akcia. Než vzniklo Československo aneb Každým krokem číhala smrt. Jan Dvořák. Svět křídel. Název: Než vzniklo Československo aneb Každým krokem číhala smrt. Autor: Dvořák Jan. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7573-026-8. EAN: 9788075730268. Objednací kód: NA337351 Než vzniklo ČESKOSLOVENSKO. aneb Každým krokem číhala smrt Autor: Jan DVOŘÁK Obálka: Jiří SOUČEK Formát: 165 x 235 mm, 120 stran, pevní vazba, 100 fotografi Než vzniklo Československo, aneb, Každým krokem číhala smrt. Dvořák, Jan. Vydání: Arnošt Moucha - Svět křídel 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: W 4429 Než vzniklo Československo . 9,33 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... aneb Každým krokem číhala smrt . Jan Dvořák; Jan Dvořák . 5,0 . Sledovať autora . Všetky knihy autora . Svět křídel, 2018. Vydavateľstvo Svět křídel, 2018. Řadu desetiletí se v Československu ve druhé polovině 20. století (...

INFORMACE

AUTOR
Jan Dvořák
DIMENZE
4,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Než vzniklo Československo: aneb Každým krokem číhala smrt.pdf

POPIS

Řadu desetiletí se v Československu ve druhé polovině 20. století (za tzv. studené války a za vlády komunistů) o našich legionářích psát nesmělo, natož publikovat nějaké fotografie. Psalo se pouze to, co vyhovovalo tehdejší politické moci a tak se například boje s bolševiky překrucovaly. Pamětníci na 1. světovou válku dávno zemřeli, ale někteří zanechali po sobě písemné vzpomínky, fotografické materiály a mluvené slovo na magnetofonových páskách a jsou i lidé, kteří si zaznamenávali slova z rozhovorů s nimi. Z těchto archiválií můžeme dnes pravdivě zavzpomínat na dobu před více než sto lety. A tak bylo možné, aby vznikla tato knížka, která přibližuje šestiletý osud nejen jednoho legionáře, protože posláním literatury je být svědomím své doby.

Chcete si přečíst knihu?Než vzniklo Československo: aneb Každým krokem číhala smrt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Dvořák. Číst Než vzniklo Československo: aneb Každým krokem číhala smrt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY